Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

WYKONYWANIE USŁUGI: ODWODNIENIE I KONSERWACJA ROWÓW PRZYDROŻNYCH NA TERENIE MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
3 lutego 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Usługi
Numer Referencyjny
2026/BZP 00061357/01
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
Łódzkie, Polska
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Termin składania pytań

27 stycznia 2026

Termin składania ofert

3 lutego 2026

Prawdopodobieństwo wygranejPRO
🔒
Uaktualnij do Professional
Zobacz szacowane prawdopodobieństwo wygranej na podstawie danych historycznych.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Analityka zamawiającegoPRO
🔒
Odblokuj analitykę zamawiającego
Zobacz wzorce wydatków, preferowane procedury i więcej.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Analiza sektoraPRO
🔒
Odblokuj analizę sektora
Zobacz średnie ceny zwycięskie, poziomy konkurencji i trendy rynkowe.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
10 miesiące
Lokalizacja
Łódzkie
Typ
Usługi
Benchmark rynkowy
Śr. cena wygrywająca
€223,841
Śr. liczba ofert
1.3
Konkurencja
Niska
Zwycięzcy MŚP
97%
16,179 przeanalizowanych zamówień

Oryginalny Opis Przetargu

WYKONYWANIE USŁUGI: ODWODNIENIE I KONSERWACJA ROWÓW PRZYDROŻNYCH NA TERENIE MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO

Uruchom analizę ryzyka

Zidentyfikuj potencjalne ryzyka, niespójności i sygnały ostrzegawcze we wszystkich dokumentach przetargowych. Uzyskaj szczegółowy raport ryzyka z poziomami dotkliwości i zaleceniami dotyczącymi ich ograniczania.

Zaloguj się

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

6 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

1. SPEYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA -.pdfPDF
1. SPEYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA -.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

2. FORMULARZ OFERTY - Formularz 2.1.docxDOC
2. FORMULARZ OFERTY - Formularz 2.1.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

3. FORMULARZ CENOWY - Formularz 2.2.docxDOC
3. FORMULARZ CENOWY - Formularz 2.2.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

4. WERSJA EDYTOWALNA POZOSTAŁYCH FORMULARZY DO SWZ.docDOC
4. WERSJA EDYTOWALNA POZOSTAŁYCH FORMULARZY D...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

5. Informacja z otwarcia ofert..pdfPDF
5. Informacja z otwarcia ofert..pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6. Informacja o wyborze oferty.pdfPDF
6. Informacja o wyborze oferty.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u