Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających odporność na cyberataki wraz z wdrożeniem.

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
12. helmikuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Tarvikkeet
Viite
2026/BZP 00095757/01
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
Poland, Puola
Julkaistu
25. elokuuta 2026
Organisaatio
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Kysymysten jättämisen määräaika

5. helmikuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

12. helmikuuta 2026

VoittotodennäköisyysPRO
🔒
Päivitä Professional-tasolle
Näe arvioitu voittotodennäköisyytesi historiallisen datan perusteella.
Päivitä ammattilaiseksi →
Ostajan tiedusteluPRO
🔒
Avaa ostajan tiedustelu
Näe kulutusmallit, suositellut menettelyt ja paljon muuta.
Päivitä ammattilaiseksi →
Toimialan näkemyksetPRO
🔒
Avaa toimialan näkemykset
Näe keskimääräiset voittajahinnat, kilpailutasot ja markkinatrendit.
Päivitä ammattilaiseksi →
Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
Ei määritelty
Sijainti
Poland
Tyyppi
Tarvikkeet
Markkinoiden vertailu
Keskim. voittajahinta
€662,690
Keskim. tarjoukset
0.6
Kilpailu
Matala
PK-yritys voittajat
90%
4,174 analysoitua tarjouskilpailua

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających odporność na cyberataki wraz z wdrożeniem.

Suorita riskianalyysi

Tunnista mahdolliset riskit, epäjohdonmukaisuudet ja varoitusmerkit kaikista tarjousasiakirjoista. Saat yksityiskohtaisen riskiraportin, jossa on vakavuustasot ja lievennyssuositukset.

Kirjaudu sisään

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

17 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

ZaêÑcznik nr 10 do SWZ - oÿwiadczenie grupa kapitaêowa.docxDOC
ZaêÑcznik nr 10 do SWZ - oÿwiadczenie grupa k... -- 207.5 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

ZaêÑcznik_nr 11 do SWZ_-_Klauzula_informacyjna_FERC_t_j (5).pdfPDF
ZaêÑcznik_nr 11 do SWZ_-_Klauzula_informacyj... -- 202.5 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

ZaêÑcznik nr 1 do SWZ szczegóêowy opis przedmiotu zamówienia.pdfPDF
ZaêÑcznik nr 1 do SWZ szczegóêowy opis przedm... -- 692.5 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

ZaêÑcznik nr 2 do SWZ - wzór oferty.docxDOC
ZaêÑcznik nr 2 do SWZ - wzór oferty.docx -- 216.5 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

ZaêÑcznik nr 3 do SWZ - oÿwiadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docxDOC
ZaêÑcznik nr 3 do SWZ - oÿwiadczenie o niepod... -- 210.6 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

ZaêÑcznik nr 4 do SWZ - zobowiÑzanie podmiotu trzeciego.docxDOC
ZaêÑcznik nr 4 do SWZ - zobowiÑzanie podmiotu... -- 206.8 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

ZaêÑcznik nr 5 do SWZ - oÿwiadczenie podmiotu trzeciego.docxDOC
ZaêÑcznik nr 5 do SWZ - oÿwiadczenie podmiotu... -- 210.2 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

ZaêÑcznik nr 6 do SWZ - oÿwiadczenie z art. 117 ust 4 ustawy PZP.docxDOC
ZaêÑcznik nr 6 do SWZ - oÿwiadczenie z art. ... -- 205.9 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

ZaêÑcznik nr 7 do SWZ - wykaz dostaw i usêug.docxDOC
ZaêÑcznik nr 7 do SWZ - wykaz dostaw i usêug.... -- 207.3 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

ZaêÑcznik nr 8 do SWZ - wykaz osób.docxDOC
ZaêÑcznik nr 8 do SWZ - wykaz osób.docx -- 206.5 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

ZaêÑcznik nr 9a do SWZ - Wzór umowy dla cz⌐ÿci 1.docDOC
ZaêÑcznik nr 9a do SWZ - Wzór umowy dla cz⌐ÿc... -- 212.0 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

ZaêÑcznik nr 9b do SWZ - Wzór umowy dla cz⌐ÿci 2.docDOC
ZaêÑcznik nr 9b do SWZ - Wzór umowy dla cz⌐ÿc... -- 311.5 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

ZaêÑcznik nr 9c do SWZ - Wzór umowy dla cz⌐ÿci 3.docDOC
ZaêÑcznik nr 9c do SWZ - Wzór umowy dla cz⌐ÿc... -- 298.0 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

IN.271.1.1.2026 Wyjaśnienie treści SWZ.pdfPDF
IN.271.1.1.2026 Wyjaśnienie treści SWZ.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

IN.271.1.2026 Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia.pdfPDF
IN.271.1.2026 Informacja o kwocie na sfinanso...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

IN.271.1.2026 INFORMACJA Z OTWARCIA OFERT.pdfPDF
IN.271.1.2026 INFORMACJA Z OTWARCIA OFERT.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

SWZ.docxDOC
SWZ.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin