Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Henkilökohtaisten suojavarusteiden toimitus 2026/2027 Andújarin kunnan henkilöstölle.

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
8. heinäkuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
32/2026
Arvo
€9,917
Sijainti
ES616, Spain
Julkaistu
25. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

24. kesäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

1. heinäkuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

8. heinäkuuta 2026

Budjetti
€9,917
Kesto
12 kuukautta
Sijainti
ES616
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Suministro de equipos de protección individual 2026/2027 del personal municipal al servicio del Excmo. Ayuntamiento de Andújar

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

15 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Pliego tecnico (PPT): 010 PPT SUMINISTRO EPIS v2.pdfPDF
010 PPT SUMINISTRO EPIS v2.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Documento adicional: 011 INFORME RESPONSABLE CONTRATO.pdfPDF
011 INFORME RESPONSABLE CONTRATO.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Documento adicional: 012 INFORME ESTABILIDAD PRESUPUESTARIA.pdfPDF
012 INFORME ESTABILIDAD PRESUPUESTARIA.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Documento adicional: 01 Informe necesidad.pdfPDF
01 Informe necesidad.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Documento adicional: 02 Anexo I.pdfPDF
02 Anexo I.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Documento adicional: 05 RC 2026.pdfPDF
05 RC 2026.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Documento adicional: 06 RC 2027.pdfPDF
06 RC 2027.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Documento adicional: 09 MEMORIA JUSTIFICATIVA v2.pdfPDF
09 MEMORIA JUSTIFICATIVA v2.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Documento adicional: 1 Providencia Inicio 32 26.pdfPDF
1 Providencia Inicio 32 26.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Pliego administrativo (PCAP): 2 PCAP PASTR 32 26.pdfPDF
2 PCAP PASTR 32 26.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Documento adicional: 3 Propuesta aprobando expediente 32 26.pdfPDF
3 Propuesta aprobando expediente 32 26.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Documento adicional: 4 Informe fiscalizacion fase A 32 26.pdfPDF
4 Informe fiscalizacion fase A 32 26.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Documento adicional: 5 Resolucion aprobacion expediente y gasto 34 26.pdfPDF
5 Resolucion aprobacion expediente y gasto 34...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Documento adicional: 6 Edicto licitacion publicacion 32 26.pdfPDF
6 Edicto licitacion publicacion 32 26.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Detalle de la licitacionDOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin