Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Levering van persoonlijke beschermingsmiddelen 2026/2027 voor gemeentepersoneel in dienst van de Illustere Gemeenteraad van Andújar.

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
8 juli 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
32/2026
Waarde
€9,917
Locatie
ES616, Spain
Gepubliceerd
25 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

24 juni 2026

Deadline voor vragen

1 juli 2026

Deadline voor inschrijving

8 juli 2026

Budget
€9,917
Looptijd
12 maanden
Locatie
ES616
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Suministro de equipos de protección individual 2026/2027 del personal municipal al servicio del Excmo. Ayuntamiento de Andújar

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

15 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Pliego tecnico (PPT): 010 PPT SUMINISTRO EPIS v2.pdfPDF
010 PPT SUMINISTRO EPIS v2.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Documento adicional: 011 INFORME RESPONSABLE CONTRATO.pdfPDF
011 INFORME RESPONSABLE CONTRATO.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Documento adicional: 012 INFORME ESTABILIDAD PRESUPUESTARIA.pdfPDF
012 INFORME ESTABILIDAD PRESUPUESTARIA.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Documento adicional: 01 Informe necesidad.pdfPDF
01 Informe necesidad.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Documento adicional: 02 Anexo I.pdfPDF
02 Anexo I.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Documento adicional: 05 RC 2026.pdfPDF
05 RC 2026.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Documento adicional: 06 RC 2027.pdfPDF
06 RC 2027.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Documento adicional: 09 MEMORIA JUSTIFICATIVA v2.pdfPDF
09 MEMORIA JUSTIFICATIVA v2.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Documento adicional: 1 Providencia Inicio 32 26.pdfPDF
1 Providencia Inicio 32 26.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Pliego administrativo (PCAP): 2 PCAP PASTR 32 26.pdfPDF
2 PCAP PASTR 32 26.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Documento adicional: 3 Propuesta aprobando expediente 32 26.pdfPDF
3 Propuesta aprobando expediente 32 26.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Documento adicional: 4 Informe fiscalizacion fase A 32 26.pdfPDF
4 Informe fiscalizacion fase A 32 26.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Documento adicional: 5 Resolucion aprobacion expediente y gasto 34 26.pdfPDF
5 Resolucion aprobacion expediente y gasto 34...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Documento adicional: 6 Edicto licitacion publicacion 32 26.pdfPDF
6 Edicto licitacion publicacion 32 26.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Detalle de la licitacionDOC

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline