Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Toimitus, toimitus, asennus Erä 1 – 300 mm elektro-magneto-optinen koestusasema ja Erä 2 – Laiteparametrianalysaattori käytettäväksi 300 mm elektro-magneto-optisen koestusaseman kanssa Tyndall National Instit UCC

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
4. elokuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
UCC-2025-36
Arvo
€490,000
Sijainti
IE053, Ireland
Julkaistu
24. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

3. heinäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

28. heinäkuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

4. elokuuta 2026

Budjetti
€490,000
Kesto
12 kuukautta
Sijainti
IE053
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Within the CHIPS-JU NanoIC pilot line Tyndall is developing novel materials for embedded DRAM and 3D integration for future leading-edge integrated circuits. In NanoIC, Tyndall’s flexibility into materials integration will allow for rapid, short-cycle screening to reduce the cycle time in identifying and integrating highly performing materials to carry forward into IC development. Our role is to provide agile wafer scale nanofabrication and processing beyond silicon for the integration of select
EU-rahoitteinen

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • EU funding compliance required

Asiakirjat

2 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Contract Notice PDFPDF
8553247_contract_notice.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UCC-2025- 36 Tender Documents.zipZIP
UCC-2025- 36 Tender Documents.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin