Brauchen Sie Hilfe von Ausschreibungsexperten? Sehen Sie unseren Service zur Angebotserstellung
Ausschreibungen

Noorsootöö ja kogukonnatöö teenused Ubja külakeskuses

Geschlossen

Einreichungsfrist abgelaufen

Die Einreichungsfrist für diese Ausschreibung ist abgelaufen und es werden keine weiteren Bewerbungen mehr angenommen. Die nachstehenden Informationen werden zu Referenzzwecken aufbewahrt.

Aktive Ausschreibungen durchsuchen
Frist
Abgelaufen
30. Dezember 2025
Vertragsdetails
Kategorie
Spezial
Referenz
303875
Wert
€25,000
Standort
Estonia, Estland
Veröffentlicht
11. Dezember 2025
Organisation
CPV-Code
Zeitplan des Projekts

Ausschreibung veröffentlicht

11. Dezember 2025

Frist für Fragen

23. Dezember 2025

Angebotsfrist

30. Dezember 2025

Öffnung der Angebote

30. Dezember 2025

ErfolgswahrscheinlichkeitPRO
🔒
Upgrade auf Professional
Sehen Sie Ihre geschätzte Erfolgswahrscheinlichkeit basierend auf historischen Daten.
Upgrade auf Professional →
BieterinformationenPRO
🔒
Bieterinformationen freischalten
Sehen Sie Ausgabenmuster, bevorzugte Verfahren und mehr.
Upgrade auf Professional →
BrancheneinblickePRO
🔒
Brancheneinblicke freischalten
Sehen Sie durchschnittliche Zuschlagspreise, Wettbewerbsniveaus und Markttrends.
Upgrade auf Professional →
Budget
€25,000
Dauer
12 Monate
Standort
Estonia
Typ
Spezial
Marktvergleich
Durchschn. Zuschlagspreis
€83,359
Durchschn. Angebote
3.5
Wettbewerb
Mittel
KMU-Gewinner
97%
168 analysierte Ausschreibungen

Ursprüngliche Ausschreibungsbeschreibung

Hankija soovib sõlmida lepingu teatud sisuga noorsootöö ja kogukonnatöö teenuste tellimiseks. Teenuse osutamine peab toimuma Rakvere valla ruumides Ubja külakeskuses. Menetluse tulemusel sõlmitakse riigihangete seaduse § 127 alusel reserveeritav leping.
Elektronische Einreichung

Risikoanalyse durchführen

Identifizieren Sie potenzielle Risiken, Inkonsistenzen und Warnsignale in allen Ausschreibungsdokumenten. Erhalten Sie einen detaillierten Risikobericht mit Schweregraden und Empfehlungen zur Risikominderung.

Anmelden

Erfolgsstrategie

Erhalten Sie eine KI-gestützte Gewinnstrategie, die auf diese Ausschreibung zugeschnitten ist. Beinhaltet Gewinnwahrscheinlichkeits-Score, wichtige Chancen und Herausforderungen, empfohlene Schwerpunkte für Angebote, Einblicke in die Wettbewerbspositionierung und umsetzbare Empfehlungen zur Maximierung Ihrer Chancen.

Anmelden

Wettbewerber

Upgrade, um zu sehen, welche Unternehmen wahrscheinlich auf diese Ausschreibung bieten werden, basierend auf historischen Beschaffungsdaten.

Anmelden

Anforderungen & Qualifikationen

19 Anforderungen in 5 Kategorien

Einreichung (6)
Verpflichtend (1)
Konformität (4)
Technisch (7)
Finanziell (1)
ESITAMISE NÕUDED6
--Esitada koopia noorsootöötaja kvalifikatsiooni tõendavast dokumendist.
--Esitada noorsootööteenuse tegevuskava.
--Pakkumuse maksumuse struktuur peab järgima etteantud formaati.
KOHUSTUSLIKUD NÕUDED1
--Spetsiifilisi nõudeid pole märgitud.
VASTAVUSNÕUDED4
--Pakkumus peab vastama kõigile alusdokumentides sätestatud tingimustele.
--Pakkuja peab olema valmis täitma teenuslepingus kirjeldatud tellija ja teenuseosutaja ülesandeid ning noorsootöö ja kogukonnatöö teenuste tingimusi.
--Pakkuja peab olema valmis sõlmima isikuandmete töötlemise lepingu, mis sätestab vastutava ja volitatud töötleja õigused ning kohustused isikuandmete töötlemisel vastavalt GDPR-ile.
TEHNILISED NÕUDED7
--Noorsootöötajal peab olema vähemalt keskharidus või muu asjakohane kvalifikatsioon.
--Teenust tuleb osutada Ubja külakeskuses.
--Noorsootöö teenuse sihtrühm on lapsed ja noored.
FINANTSNÕUDED1
--Spetsiifilisi nõudeid pole märgitud.

Vorschau der Anforderungen

Registrieren Sie sich, um vollständige Anforderungen und Analysen anzuzeigen

Dokumente

8 Dokumente mit KI-Zusammenfassungen verfügbar

VastavustingimusedPDF
303875_vastavustingimused.pdf -- 3.4 KB

Dokument sätestab pakkumuse esitamise tingimused, nõudes pakkumuse vastavuse kinnitamist alusdokumentidele, noorsootööteenuse tegevuskava esitamist ja maksumuse struktuuri järgimist.

Noorsootööteenuse tegevuskava 2026XLS
Ubjas noorsootööteenuse tegevuskava 2026.xlsx -- 753.7 KB

Dokument on tegevuskava mall, mis nõuab pakkujatelt noorsootöö teenuste detailset kirjeldust, sh tegevusi, sihtgruppe, eesmärke ja õpiväljundeid aastaks 2026.

Hindamiskriteeriumid ja hinnatavad näitajadPDF
303875_hindamiskriteeriumid.pdf -- 2.8 KB

Dokument kirjeldab pakkumuste hindamiskriteeriume, kus noorsootöö- ja kogukonnatöö teenuste kuutasu on ainus kriteerium, mille puhul madalaim hind saab maksimaalsed punktid.

Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimusedPDF
303875_korvaldamise_alused_ja_kvalifitseerimi... -- 3.4 KB

Dokument kirjeldab noorsootöötaja kvalifikatsiooninõudeid (vähemalt keskharidus või muu asjakohane kvalifikatsioon) ning nõuab nende tõendamiseks dokumendi koopiat.

lepingulisa - andmetöötlusDOC
andmetöötluslepingu dokumendiprojekt.docx -- 28.0 KB

Dokument on isikuandmete töötlemise lepingu projekt, mis sätestab vastutava ja volitatud töötleja õigused ning kohustused isikuandmete töötlemisel vastavalt GDPR-ile ja on lahutamatu osa sõlmitavast hankelepingust.

Kogukonnatöö teenuse kirjeldusDOC
kogukonnatöö teenus 1411.docx -- 20.0 KB

Dokument kirjeldab tellitava kogukonnatöö teenuse sisu, hõlmates vajaduste kaardistamist, kultuuriürituste korraldamist, keskuse haldamist ja keskkonna parendamist.

Noorsootöö teenuse kirjeldusDOC
noorsootöö teenus 0912.docx -- 22.6 KB

Dokument kirjeldab Rakvere Vallavalitsuse tellitava noorsootöö teenuse sisu, põhimõtteid ja nõudeid Ubja külakeskuses, sh sihtrühma vanust ja teenuse osutamise mahtu.

Lepingutingimuste dokumendiprojektDOC
Teenuslepingu dokumendiprojekt 91225.docx -- 31.4 KB

See dokument on teenuse osutamise lepingu projekt, mis kirjeldab tellija ja teenuseosutaja ülesandeid ning noorsootöö ja kogukonnatöö teenuste tingimusi Ubja külakeskuses.

Vorschau der Dokumente

Registrieren Sie sich, um Dokumentenzusammenfassungen und Analysen anzuzeigen

Qualitätsbewertung

Umfassende Qualitätsanalyse dieser Ausschreibung, die rechtliche Konformität, Klarheit, Vollständigkeit, Fairness, Praktikabilität, Datenkonsistenz und Nachhaltigkeit auf einer Skala von 0-100 mit detaillierter Aufschlüsselung und Empfehlungen bewertet.

Anmelden

Zur Pipeline hinzufügen