Brauchen Sie Hilfe von Ausschreibungsexperten? Sehen Sie unseren Service zur Angebotserstellung
Ausschreibungen

Isikliku abistaja teenuse pakkumine Tapa valla elanikele

Geschlossen

Einreichungsfrist abgelaufen

Die Einreichungsfrist für diese Ausschreibung ist abgelaufen und es werden keine weiteren Bewerbungen mehr angenommen. Die nachstehenden Informationen werden zu Referenzzwecken aufbewahrt.

Aktive Ausschreibungen durchsuchen
Frist
Abgelaufen
12. Dezember 2025
Vertragsdetails
Kategorie
Spezial
Referenz
303150
Wert
€102,000
Standort
Estonia, Estland
Veröffentlicht
27. November 2025
Organisation
CPV-Code
Zeitplan des Projekts

Ausschreibung veröffentlicht

27. November 2025

Frist für Fragen

5. Dezember 2025

Angebotsfrist

12. Dezember 2025

Öffnung der Angebote

12. Dezember 2025

ErfolgswahrscheinlichkeitPRO
🔒
Upgrade auf Professional
Sehen Sie Ihre geschätzte Erfolgswahrscheinlichkeit basierend auf historischen Daten.
Upgrade auf Professional →
BieterinformationenPRO
🔒
Bieterinformationen freischalten
Sehen Sie Ausgabenmuster, bevorzugte Verfahren und mehr.
Upgrade auf Professional →
BrancheneinblickePRO
🔒
Brancheneinblicke freischalten
Sehen Sie durchschnittliche Zuschlagspreise, Wettbewerbsniveaus und Markttrends.
Upgrade auf Professional →
Budget
€102,000
Dauer
12 Monate
Standort
Estonia
Typ
Spezial
Marktvergleich
Durchschn. Zuschlagspreis
€83,359
Durchschn. Angebote
3.5
Wettbewerb
Mittel
KMU-Gewinner
97%
168 analysierte Ausschreibungen

Ursprüngliche Ausschreibungsbeschreibung

Hanke esemeks on täiskasvanud liikumispuudega inimeste isikliku abistaja teenus osutamine. Isikliku abistaja teenuse eesmärk on parandada teenuse kasutaja iseseisvat toimetulekut igapäevaelu tegevustes, nagu liikumisel, söömisel, toidu valmistamisel, riietumisel, hügieenitoimingutes, majapidamistöödes ja muudes toimingutes, milles inimene vajab juhendamist või kõrvalabi. Teenuse eeldatav vajadus on 2 inimesele aastas kokku 3400 teenustundi
Elektronische Einreichung

Risikoanalyse durchführen

Identifizieren Sie potenzielle Risiken, Inkonsistenzen und Warnsignale in allen Ausschreibungsdokumenten. Erhalten Sie einen detaillierten Risikobericht mit Schweregraden und Empfehlungen zur Risikominderung.

Anmelden

Erfolgsstrategie

Erhalten Sie eine KI-gestützte Gewinnstrategie, die auf diese Ausschreibung zugeschnitten ist. Beinhaltet Gewinnwahrscheinlichkeits-Score, wichtige Chancen und Herausforderungen, empfohlene Schwerpunkte für Angebote, Einblicke in die Wettbewerbspositionierung und umsetzbare Empfehlungen zur Maximierung Ihrer Chancen.

Anmelden

Wettbewerber

Upgrade, um zu sehen, welche Unternehmen wahrscheinlich auf diese Ausschreibung bieten werden, basierend auf historischen Beschaffungsdaten.

Anmelden

Anforderungen & Qualifikationen

24 Anforderungen in 5 Kategorien

Einreichung (5)
Verpflichtend (5)
Konformität (5)
Technisch (5)
Finanziell (4)
ESITAMISE NÕUDED5
--• Kõik dokumendid peavad olema esitatud e-riigihankes: https://riigihanked.riik.ee
--• Pakkumus peab olema esitatud tähtajaks (märgitud hanketeates)
--• Peab esitama kooskõlas saatelekirjaga ja hanke alusdokumentidega
KOHUSTUSLIKUD NÕUDED5
--• Peab olema juriidiline isik või füüsiline isik ettevõtjana
--• Peab esitama elektroonilise ESPD (e-riigihankes)
--• Peab allkirjastama ja esitama vastavustingimustes olevad kinnitused
VASTAVUSNÕUDED5
--• Peab vastama sotsiaalteenuste osutamise seadusele
--• Peab täitma isikliku abistaja teenuse osutamise tingimusi
--• Peab tagama, et isiklikel abistajatel ei ole kehtivaid distsiplinaarkaristusi
TEHNILISED NÕUDED5
--• Peab esitama vähemalt 3 isikliku abistaja kohta täidetud vormi 1 (nimi, planeeritav tundide maht, töökogemus)
--• Isiklikel abistajatel peab olema eelnev kogemus isikliku abistaja töös
--• Peab esitama meeskonna suuruse (liikmete arvu) kohta teabe
FINANTSNÕUDED4
--• Peab olema võimeline osutama teenust summas kuni 102 000 EUR
--• Pakkumus peab sisaldama kõiki teenuse osutamisega seotud kulusid
--• Peab olema finantsiliselt suuteline garanteerima 12 kuu teenuse osutamist

Vorschau der Anforderungen

Registrieren Sie sich, um vollständige Anforderungen und Analysen anzuzeigen

Dokumente

7 Dokumente mit KI-Zusammenfassungen verfügbar

VastavustingimusedPDF
303150_vastavustingimused.pdf -- 5.6 KB

Dokument sisaldab kohustuslikke kinnitusi ja küsimusi pakkujale seoses ühispakkumuse, ärisaladuse, isiklike abistajate kogemuse ja meeskonna olemasoluga.

Isiklike abistajate kogemus ja pakkuja meeskonda kaasatud/ kaasatavate isiklike ...DOC
303150_Lisa 3 Vorm 1.docx -- 14.5 KB

Pakkujal tuleb esitada tabel isiklike abistajate nimedest, planeeritavast teenustundide mahust ja töökogemusest isikliku abistajana.

Hindamiskriteeriumid ja hinnatavad näitajadPDF
303150_hindamiskriteeriumid.pdf -- 3.0 KB

Dokument määrab kindlaks pakkumuste hindamise kriteeriumid: 60% hind, 30% isiklike abistajate kogemus ja 10% meeskonna suurus.

Hankepass täiendatavate selgitustegaPDF
303150_hankepass_taiendavate_selgitustega.pdf -- 37.1 KB

Hankepass on selgitav dokument, millega tutvutakse tingimustega, kuid mida ei täideta - elektrooniline ESPD tuleb täita infosüsteemis.

AlusdokumentDOC
303150 AD Isikliku abistaja teenus.docx -- 25.1 KB

Dokument sisaldab hanke üldtingimusi, teenuse kirjelduse ja pakkujale esitatavaid nõudeid ning pakkumuse esitamise korda.

Teenuse kirjeldusDOC
303150 Lisa 1 Teenuse kirjeldus.docx -- 20.0 KB

Dokument annab ülevaate isikliku abistaja teenuse eesmärgist, õiguslikust alusest ja osutamise tingimustest Tapa valla elanikele.

Lepingu projektDOC
303150_Lisa 2 lepingu projekt.docx -- 19.0 KB

See on lepingu projekt, mis määrab kindlaks isikliku abistaja teenuse osutamise tingimused Tapa valla elanikele ning sisaldab lepingu kestust ja viiteid teenuse kirjeldusele ning hanke alusdokumentidele.

Vorschau der Dokumente

Registrieren Sie sich, um Dokumentenzusammenfassungen und Analysen anzuzeigen

Qualitätsbewertung

Umfassende Qualitätsanalyse dieser Ausschreibung, die rechtliche Konformität, Klarheit, Vollständigkeit, Fairness, Praktikabilität, Datenkonsistenz und Nachhaltigkeit auf einer Skala von 0-100 mit detaillierter Aufschlüsselung und Empfehlungen bewertet.

Anmelden

Zur Pipeline hinzufügen