Brauchen Sie Hilfe von Ausschreibungsexperten? Sehen Sie unseren Service zur Angebotserstellung
Ausschreibungen

Tartu maakond, Tartu vald, Raadi alev, Vahtkonna tee kinnistul elektrisõidukite laadija liitumine keskpingel (LC3985)

Geschlossen

Einreichungsfrist abgelaufen

Die Einreichungsfrist für diese Ausschreibung ist abgelaufen und es werden keine weiteren Bewerbungen mehr angenommen. Die nachstehenden Informationen werden zu Referenzzwecken aufbewahrt.

Aktive Ausschreibungen durchsuchen
Frist
Abgelaufen
3. November 2025
Vertragsdetails
Kategorie
Bauwesen
Referenz
301942
Wert
€24,473
Standort
Estonia, Estland
Veröffentlicht
24. Oktober 2025
Organisation
CPV-Code
Zeitplan des Projekts

Ausschreibung veröffentlicht

24. Oktober 2025

Frist für Fragen

27. Oktober 2025

Angebotsfrist

3. November 2025

Öffnung der Angebote

3. November 2025

Vertragsbeginn

5. November 2025

ErfolgswahrscheinlichkeitPRO
🔒
Upgrade auf Professional
Sehen Sie Ihre geschätzte Erfolgswahrscheinlichkeit basierend auf historischen Daten.
Upgrade auf Professional →
BieterinformationenPRO
🔒
Bieterinformationen freischalten
Sehen Sie Ausgabenmuster, bevorzugte Verfahren und mehr.
Upgrade auf Professional →
BrancheneinblickePRO
🔒
Brancheneinblicke freischalten
Sehen Sie durchschnittliche Zuschlagspreise, Wettbewerbsniveaus und Markttrends.
Upgrade auf Professional →
Budget
€24,473
Dauer
Nicht angegeben
Standort
Estonia
Typ
Bauwesen
Marktvergleich
Durchschn. Zuschlagspreis
€524,963
Durchschn. Angebote
4.7
Wettbewerb
Mittel
KMU-Gewinner
94%
5,932 analysierte Ausschreibungen

Ursprüngliche Ausschreibungsbeschreibung

Hange on välja kuulutatud: Tartu maakond, Tartu vald, Raadi alev, Vahtkonna tee kinnistul elektrisõidukite laadija liitumine keskpingel (LC3985). Ehitada vastavalt lisatingimustele ja projektile. Tööde teostamise tähtaeg on 02.03.2026. Alajaama KP seadmed, KP mõõtekambri ja arvesti hangib Elektrilevi OÜ, ülejäänud materjali pakkuja. Alajaama KP seadmete, KP mõõtekambri ja arvesti transport ning sellega kaasnevad kulud hankija tarnepartnerilt objektile kuuluvad pakkuja töö mahtu. Alajaama KP seadmed ja KP mõõtekamber on tarnevalmis 12.01.26. a. Arvesti vajadusest teavitada kaks nädalat ette. NB! Palume tähelepanu pöörata 18.06.2024 kehtima hakanud dokumendile „P135 Elektripaigaldise ehitustööde töövõtulepingu tüüptingimused ver. 23".
EU-finanziertElektronische Einreichung

Risikoanalyse durchführen

Identifizieren Sie potenzielle Risiken, Inkonsistenzen und Warnsignale in allen Ausschreibungsdokumenten. Erhalten Sie einen detaillierten Risikobericht mit Schweregraden und Empfehlungen zur Risikominderung.

Anmelden

Erfolgsstrategie

Erhalten Sie eine KI-gestützte Gewinnstrategie, die auf diese Ausschreibung zugeschnitten ist. Beinhaltet Gewinnwahrscheinlichkeits-Score, wichtige Chancen und Herausforderungen, empfohlene Schwerpunkte für Angebote, Einblicke in die Wettbewerbspositionierung und umsetzbare Empfehlungen zur Maximierung Ihrer Chancen.

Anmelden

Wettbewerber

Upgrade, um zu sehen, welche Unternehmen wahrscheinlich auf diese Ausschreibung bieten werden, basierend auf historischen Beschaffungsdaten.

Anmelden

Anforderungen & Qualifikationen

19 Anforderungen in 5 Kategorien

Einreichung (3)
Verpflichtend (5)
Konformität (4)
Technisch (4)
Finanziell (3)
ESITAMISE NÕUDED3
--• Kvalifitseerimistingimuste täitmist peab tõestama enne pakkumuse esitamist
--• Tuleb esitada tõendid 3 sarnase töö lepingu nõuetekohasest täitmisest viimase 5 aasta jooksul
--• Käesolev on väikhange (tähtaeg 11.09.2025)
KOHUSTUSLIKUD NÕUDED5
--• Ettevõttel ei tohi olla karistusi ega maksevõlgu
--• Pakkumine peab olema lõplik – lisatingimustega või tingimuslik pakkumine ei ole lubatud
--• Töö peab olema valmis hiljemalt 02.03.2026
VASTAVUSNÕUDED4
--• Ettevõte peab olema viimase 5 aasta jooksul edukalt täitnud vähemalt 3 sarnast keskpinge elektriehitustööde lepingut
--• Üks eelmainitud lepingutest peab olema olnud summas vähemalt 40 000 €
--• Ettevõttes peab olema Elektrilevi partnerite portaali kantud lülitamisõigustega (0,22–20 kV) töötaja
TEHNILISED NÕUDED4
--• Rajada elektrisõidukite laadija liitumine keskpingel Raadi alevikus, Vahtkonna tee kinnistul
--• Transportida ja paigaldada Elektrilevi poolt tarnitavad keskpinge seadmed
--• Kasutada töödes Elektrilevi tarnitud seadmeid
FINANTSNÕUDED3
--• Pakkumus peab sisaldama kogu töö maksumust (v.a Elektrilevi tarnitud seadmed)
--• Hindamisaluseks on madalaim kogumaksumus (100% kaal)
--• Hanke eeldatav maksumus on 24 473 EUR

Vorschau der Anforderungen

Registrieren Sie sich, um vollständige Anforderungen und Analysen anzuzeigen

Dokumente

7 Dokumente mit KI-Zusammenfassungen verfügbar

VastavustingimusedPDF
301942_vastavustingimused.pdf -- 9.7 KB

Elektrilevi OÜ hankele "Tartu maakond, Raadi alev, Vahtkonna tee kinnistul elektrisõidukite laadija liitumine keskpingel" saavad pakkuda ainult ettevõtted, kelle meeskonnas on enne pakkumuste esitamist Elektrilevi partnerite portaali kantud lülitamisõigustega (0,22–20 kV) töötaja ja töötoimingu eest vastutav C-isik, kes suudavad ehituse lõpetada hiljemalt 02.03.2026 koos Elektrilevi tarnitavate KP seadmete transportimise ja paigaldamisega (kusjuures lisatingimustega või tingimuslik pakkumine pole lubatud).

Maksumuse tabelXLS
Maksumuse_tabel_LC3985.xls -- 28.5 KB

Maksumuse tabel (hinnakalkulatsiooni mall) hanke pakkumuse koostamiseks.

Varasemate hankelepingute informatsioonDOC
Varasemate_hankelepingute_informatsioon.docx -- 22.4 KB

Elektrilevi OÜ hankele „Raadi aleviku keskpinge laadija liitumine“ saavad pakkuda üksnes need ehitusettevõtted, kellel on viimase 5 aasta jooksul nõuetekohaselt täidetud vähemalt 3 sarnast elektriehitustööde lepingut (neist üks ≥40 000 €), kes suudavad 02.03.2026-ks valmis ehitada kogu alajaama liitumise (välja arvatud Elektrilevi poolt tarnitavad KP-seadmed, mille transpordi ja paigalduse garanteerib pakkuv firma) ning on nõus töötama täpsustatud P135 tüüptingimuste versioon 23 järgi.

Hindamiskriteeriumid ja hinnatavad näitajadPDF
301942_hindamiskriteeriumid.pdf -- 2.9 KB

Elektrilevi OÜ kuulutab välja elektripaigaldustööde hanke – madalaima maksumusega pakkumus (100 % kaal) peab ehitama keskpinge laadija liitumise Raadil, tarnides kõik materjalid (välja arvatud Elektrilevi poolt antavad seadmed) ja lõpetama tööd hiljemalt 02.03.2026 (järgima on kohustuslik uut P135 tüüptingimuste versiooni 23).

Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimusedPDF
301942_korvaldamise_alused_ja_kvalifitseerimi... -- 7.2 KB

Elektrilevi OÜ hankele saavad pakkuda vaid ettevõtted, kellel pole karistusi ega maksevõlgu (kohustuslik), on viimase 5 aasta jooksul edukalt täitnud vähemalt 3 sarnast keskpinge elektriehitustööde lepingut ja suudavad 02.03.2026-ks rajada Raadi alevikus elektrisõidukite laadija liitumise kasutades Elektrilevi tarnitud seadmeid (kogu ülejäänud materjal peab kuuluma pakkujapoolsesse tööde hinnasse).

TööprojektZIP
Tööprojekt LC3985.zip -- 12.1 MB

Tööprojekti dokumentatsioon (zip-fail), mis sisaldab ehitus- või inseneritööde tehnilist projekti ja detaile.

Väikehanke alusdokumendidZIP
Väikehanke_alusdokumendid (11092025).zip -- 2.1 MB

Väikehanke alusdokumendid sisaldavad hanke läbiviimiseks vajalikke põhidokumente.

Vorschau der Dokumente

Registrieren Sie sich, um Dokumentenzusammenfassungen und Analysen anzuzeigen

Qualitätsbewertung

Umfassende Qualitätsanalyse dieser Ausschreibung, die rechtliche Konformität, Klarheit, Vollständigkeit, Fairness, Praktikabilität, Datenkonsistenz und Nachhaltigkeit auf einer Skala von 0-100 mit detaillierter Aufschlüsselung und Empfehlungen bewertet.

Anmelden

Zur Pipeline hinzufügen