Brauchen Sie Hilfe von Ausschreibungsexperten? Sehen Sie unseren Service zur Angebotserstellung
Ausschreibungen

Harju maakond, Anija vald, Kehra alajaama 35 kV jaotusseadme rekonstrueerimine (IK1381)

Geschlossen

Einreichungsfrist abgelaufen

Die Einreichungsfrist für diese Ausschreibung ist abgelaufen und es werden keine weiteren Bewerbungen mehr angenommen. Die nachstehenden Informationen werden zu Referenzzwecken aufbewahrt.

Aktive Ausschreibungen durchsuchen
Frist
Abgelaufen
12. November 2025
Vertragsdetails
Kategorie
Bauwesen
Referenz
301600
Wert
€437,300
Standort
Estonia, Estland
Veröffentlicht
23. Oktober 2025
Organisation
CPV-Code
Zeitplan des Projekts

Ausschreibung veröffentlicht

23. Oktober 2025

Frist für Fragen

5. November 2025

Angebotsfrist

12. November 2025

Öffnung der Angebote

12. November 2025

ErfolgswahrscheinlichkeitPRO
🔒
Upgrade auf Professional
Sehen Sie Ihre geschätzte Erfolgswahrscheinlichkeit basierend auf historischen Daten.
Upgrade auf Professional →
BieterinformationenPRO
🔒
Bieterinformationen freischalten
Sehen Sie Ausgabenmuster, bevorzugte Verfahren und mehr.
Upgrade auf Professional →
BrancheneinblickePRO
🔒
Brancheneinblicke freischalten
Sehen Sie durchschnittliche Zuschlagspreise, Wettbewerbsniveaus und Markttrends.
Upgrade auf Professional →
Budget
€437,300
Dauer
Nicht angegeben
Standort
Estonia
Typ
Bauwesen
Marktvergleich
Durchschn. Zuschlagspreis
€524,963
Durchschn. Angebote
4.7
Wettbewerb
Mittel
KMU-Gewinner
94%
5,932 analysierte Ausschreibungen

Ursprüngliche Ausschreibungsbeschreibung

Hange on välja kuulutatud Kehra alajaama 35 kV jaotusseadme rekonstrueerimiseks (IK1381). NB! Hankija korraldab objektiga tutvumise 29. oktoober 2025 kell 11:00. Kokkusaamise koht on Kehra 110/35/10 kV alajaamas aadressil Kehra alajaam, Paasiku küla, Anija vald, Harju maakond, 14001:001:0045. Vajalik on eelregistreerimine, milleks saata vastavasisuline avaldus mihkel.maltsar@elektrilevi.ee hiljemalt 28. oktoober 2025 kella 16.00-ks. Kui registreerunuid ei ole, siis objekti tutvustust ei toimu. Tööde teostamise ja üleandmise tähtaeg on 630 päeva lepingu allkirjastamisest.
EU-finanziertElektronische Einreichung

Risikoanalyse durchführen

Identifizieren Sie potenzielle Risiken, Inkonsistenzen und Warnsignale in allen Ausschreibungsdokumenten. Erhalten Sie einen detaillierten Risikobericht mit Schweregraden und Empfehlungen zur Risikominderung.

Anmelden

Erfolgsstrategie

Erhalten Sie eine KI-gestützte Gewinnstrategie, die auf diese Ausschreibung zugeschnitten ist. Beinhaltet Gewinnwahrscheinlichkeits-Score, wichtige Chancen und Herausforderungen, empfohlene Schwerpunkte für Angebote, Einblicke in die Wettbewerbspositionierung und umsetzbare Empfehlungen zur Maximierung Ihrer Chancen.

Anmelden

Wettbewerber

Upgrade, um zu sehen, welche Unternehmen wahrscheinlich auf diese Ausschreibung bieten werden, basierend auf historischen Beschaffungsdaten.

Anmelden

Anforderungen & Qualifikationen

22 Anforderungen in 5 Kategorien

Einreichung (5)
Verpflichtend (6)
Konformität (3)
Technisch (5)
Finanziell (3)
ESITAMISE NÕUDED5
--• Pakkumus esitada vaid eesti keeles
--• Dokumentide tõlked peavad olema vandetõlgi või notari kinnitatud (kui mitte-eestikeelsed)
--• Vormide osaline täitmine või muutmine toob kaasa pakkumuse automaatse tagasilükkamise
KOHUSTUSLIKUD NÕUDED6
--• Pakkuja ei tohi olla toime pannud maksu- ega korruptsioonikuritegusid
--• Elektritööde juhil peab olema kehtiv A-pädevus või kutsetunnistuse tase 6
--• C-isik peab olema Elektrilevi partnerite portaalis registreeritud enne pakkumuste avamist
VASTAVUSNÕUDED3
--• Elektritööde juhi ja C-isiku registratsioon Elektrilevi partnerite portaalis peab olema teostatud enne pakkumuste avamist
--• Pakkuja peab omama puhtat tausta lepingurikkumiste osas (rängad rikkumised toovad kaasa vabatahtliku tõrjepõhjuse)
--• Objektiga tutvumine on vabatahtlik, kuid soovitatav
TEHNILISED NÕUDED5
--• Tööde tähtaeg: 630 päeva
--• Töö ulatus: Kehra 110/35/10 kV alajaama 35 kV jaotusseadme täielik rekonstrueerimine
--• Lähtuda rangelt tehnilistest nõuetest, sealhulgas jaotislüliti- ja katkestusküsimustikud
FINANTSNÕUDED3
--• Pakkumine esitada ilma käibemaksuta
--• Orienteeruv hanke maksumus: 437 300 EUR
--• Võitja selgitamine 100% hinnapõhiselt (odavaim pakkumus)

Vorschau der Anforderungen

Registrieren Sie sich, um vollständige Anforderungen und Analysen anzuzeigen

Dokumente

9 Dokumente mit KI-Zusammenfassungen verfügbar

Alltöövõtjate kontrollimise tingimused lepingu täitmise etapisPDF
301600_alltoovotjate_kontrollimise_tingimused... -- 39.2 KB

Elektrilevi OÜ otsib allhankijaid Kehra 35 kV jaotusseadme rekonstrueerimiseks (tähtaeg 630 päeva), kus esimese ringi allhankijatel on kohustus läbida korrupsiooni- ja terrorismikuritegude taustakontroll, objektiga tutvumiseks tuleb eelregistreerida 28.10 kell 16.00-ni ning hankepassi ei nõuta.

VastavustingimusedPDF
301600_vastavustingimused.pdf -- 10.2 KB

Elektrilevi OÜ hankele „Kehra 35 kV jaotusseadme rekonstrueerimine“ saavad pakkuda vaid need ettevõtted, kellel on kehtiva A-pädevusega (või kutsetunnistuse tasemele 6 vastava) elektritööde juht ning C-isik mõlemad juba enne pakkumuste avamist registreeritud Elektrilevi partnerite portaalis ning kes kohustuslikult esitavad täidetud hinna- (vorm 1) ja tehnilised vormid 2 ja 3, sest väljade osaline täitmine või vormide muutmine toob automaatselt kaasa pakkumuse tagasilükkamise; objektiga tutvumine on 29.10 kell 11 ja tööde tähtaeg 630 päeva.

Hindamiskriteeriumid ja hinnatavad näitajadPDF
301600_hindamiskriteeriumid.pdf -- 2.9 KB

100% hinnapõhine hankeleping: Kehra 35 kV jaotusseadme rekonstrueerimine 630 päevaga, kus võitja on odavaim pakkumus (ilma KM-ta) ja kohustuslik on 29.10 kell 11 eelregistreeritud objektiga tutvumine.

Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimusedPDF
301600_korvaldamise_alused_ja_kvalifitseerimi... -- 8.5 KB

Elektrilevi OÜ otsib 630 päevaks usaldusväärset elektritöödepakkujat Kehra 35 kV alajaama rekonstrueerimiseks, kellel puuduvad maksu- ja korruptsioonikuriteod (kohustuslik), varasemad rängad lepingurikkumised määravad vabatahtliku tõrjepõhjuse, objektiga saab tasuta tutvuda 29.10 kell 11 eelregistreerimisega hiljemalt 28.10.

301600_Juhised pakkujalePDF
301600_Juhised pakkujale.pdf -- 465.7 KB

Elektrilevi OÜ lihthankemenetlus eeldab madalaima hinnapakkumuse korral eesti keeles esitatud pakkumust 630-päevase tähtajaga Kehra 35 kV jaotusseadme rekonstrueerimiseks, kus objektiga tutvumine on vabatahtlik (registreerimisega 29.10.25 kl 11) ning dokumentide mitteeestikeelsed tõlked peavad olema vandetõlgi või notari kinnitatud.

301600_LisadZIP
301600_Lisad.zip -- 6.5 MB

Lisadokumendid, mis sisaldavad täiendavaid manuseid või lisamaterjale hanke juurde.

301600_VormidZIP
301600_Vormid.zip -- 2.3 MB

Vormide kogumik, mida tuleb hankele vastamiseks täita ja esitada.

Kehra alajaama 35 kV jaotusseadme rekonstrueerimise maht ja tehnilised nõudedPDF
Kehra alajaama 35 kV jaotusseadme rekonstruee... -- 238.6 KB

Elektrilevi OÜ otsib teostajat Kehra 110/35/10 kV alajaama 35 kV jaotusseadme täielikuks rekonstrueerimiseks (tööde tähtaeg 630 päeva), kus kohustuslik on osaleda 29.10 kell 11 eelregistreeritud objektitutvustusel ning pakkumusele lisada Elektrilevi vormid 1–3 ja kõik 15 lisa, sh ranged tehnilised nõuded (jao­tis­lüliti- ja katkestusküsimustikud ning välitingimuste 35–110 kV seadmete nõuded).

Objektiga tutvumise infoPDF
Objektiga tutvumise info.pdf -- 116.7 KB

Elektrilevi OÜ kutsub elektriettevõtteid eelregistreerima hiljemalt 28.10 kell 16.00 objektiga tutvumisele (29.10 kell 11.00), kus selguvad ehitaja- ja vastutusmiinimumid selleks, kas enampakkumusse astuda 630-päevase tähtajaga 35 kV jaotusseadme rekonstrueerimiseks Kehras.

Vorschau der Dokumente

Registrieren Sie sich, um Dokumentenzusammenfassungen und Analysen anzuzeigen

Qualitätsbewertung

Umfassende Qualitätsanalyse dieser Ausschreibung, die rechtliche Konformität, Klarheit, Vollständigkeit, Fairness, Praktikabilität, Datenkonsistenz und Nachhaltigkeit auf einer Skala von 0-100 mit detaillierter Aufschlüsselung und Empfehlungen bewertet.

Anmelden

Zur Pipeline hinzufügen