Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Execution of construction works for the replacement of built-in furniture/fixtures in residential unit No. 1 in the building at ul. Ciesielska 5A in Suwałki, owned by the Municipality of Suwałki City

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
18 februari 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Byggnation
Referens
2026/BZP 00092630/01
Värde
Ej angivet
Plats
Podlaskie, Polen
Publicerad
26 augusti 2026
Organisation
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

3 februari 2026

Sista dag för frågor

11 februari 2026

Sista anbudsdag

18 februari 2026

VinstsannolikhetPRO
🔒
Uppgradera till Professional
Se din uppskattade vinstsannolikhet baserat på historisk data.
Uppgradera till Professional →
KöparinsikterPRO
🔒
Lås upp köparinsikter
Se utgiftsmönster, föredragna procedurer och mer.
Uppgradera till Professional →
SektorinsikterPRO
🔒
Lås upp sektorinsikter
Se genomsnittliga vinnande priser, konkurrensnivåer och marknadstrender.
Uppgradera till Professional →
Budget
Ej angivet
Varaktighet
Ej angivet
Plats
Podlaskie
Typ
Byggnation
57
Kvalitetspoäng/100
Godkänd
Marknadsjämförelse
Genomsnittligt vinnande pris
€12,641,706
Genomsnittligt antal anbud
0.1
Konkurrens
Låg
Vinnande små och medelstora företag
86%
133,693 analyserade upphandlingar

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Execution of construction works for the replacement of built-in furniture/fixtures in residential unit No. 1 in the building at ul. Ciesielska 5A in Suwałki, owned by the Municipality of Suwałki City

Kör riskanalys

Identifiera potentiella risker, inkonsekvenser och varningsflaggor i alla upphandlingsdokument. Få en detaljerad riskrapport med allvarlighetsgrader och rekommendationer för åtgärder.

Logga in

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

5 krav inom 5 kategorier

Inlämning (1)
Obligatorisk (1)
Regelefterlevnad (1)
Teknisk (1)
Ekonomisk (1)
SUBMISSION REQUIREMENTS1
--Bids must be submitted by 2026-02-18 08:00:00.
MANDATORY EXCLUSION GROUNDS1
--No specific mandatory exclusion grounds are provided in the available information. Bidders should refer to the full tender documents for details.
ELIGIBILITY REQUIREMENTS1
--No specific eligibility requirements are provided in the available information. Bidders should refer to the full tender documents for details.
TECHNICAL CAPABILITY REQUIREMENTS1
--No specific technical capability requirements are provided in the available information. Bidders should refer to the full tender documents for details.
FINANCIAL REQUIREMENTS1
--No specific financial requirements are provided in the available information. Bidders should refer to the full tender documents for details.

Förhandsgranskning av krav

Registrera dig för att se fullständiga krav och analyser

Dokument

6 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Notice PDFPDF
08de631d-87a3-63e0-056e-e50001aafb75.pdf

This tender is for construction companies to replace built-in fixtures in a residential unit in Suwałki, Poland, for the City of Suwałki.

Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdfPDF
Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf

This document outlines all essential requirements, conditions, and rules for submitting bids for construction works involving the replacement of built-in fixtures in an apartment in Suwałki.

Załącznik Nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docDOC
Załącznik Nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.do...

This document is a required tender form for submitting your offer for construction works involving the replacement of built-in elements in apartment No. 1 at Ciesielska 5A in Suwałki.

Załącznik Nr 2 do SWZ - Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowani...DOC
Załącznik Nr 2 do SWZ - Oświadczenie o spełni...

This document is a mandatory declaration for bidders to confirm they meet participation conditions and are not subject to exclusion from the tender for construction works in Suwałki.

Załącznik Nr 3 do SWZ - Projekt umowy.pdfPDF
Załącznik Nr 3 do SWZ - Projekt umowy.pdf

This document outlines the draft contract terms for construction works involving the replacement of built-in fixtures in an apartment in Suwałki.

Załącznik Nr 4 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia - OPZ.pdfPDF
Załącznik Nr 4 do SWZ - Opis przedmiotu zamów...

This document details the technical specifications for construction works involving the replacement of built-in fixtures in an apartment in Suwałki.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

57
Godkänd

Upphandlingskvalitetspoäng

Automated quality analysis based on rule-based checks.

Poängfördelning

Regelefterlevnad66/100

Assessed based on automated checks.

Tydlighet60/100

Assessed based on automated checks.

Fullständighet83/100

Assessed based on automated checks.

Rättvisa40/100

Assessed based on automated checks.

Praktisk genomförbarhet20/100

Assessed based on automated checks.

Datakonsistens100/100

Assessed based on automated checks.

Hållbarhet0/100

Assessed based on automated checks.

Styrkor

Inga specifika styrkor identifierade

Potentiella problem

Inga specifika problem identifierade

Rekommendationer

Inga specifika rekommendationer

Förhandsgranskning av AI-poäng

Registrera dig för att se fullständiga krav och analyser

Fullständig analys av kvalitetsbetyg
Detaljerad uppdelning av delpoäng
Insikter om styrkor och svagheter
Strategiska rekommendationer

Inget kreditkort krävs • Konfiguration på 2 minuter

Lägg till i pipeline