Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Execution of construction works for the replacement of built-in furniture/fixtures in residential unit No. 1 in the building at ul. Ciesielska 5A in Suwałki, owned by the Municipality of Suwałki City

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
18. februar 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Bygg og anlegg
Referanse
2026/BZP 00092630/01
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
Podlaskie, Polen
Publisert
26. august 2026
Organisasjon
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

3. februar 2026

Frist for spørsmål

11. februar 2026

Frist for innlevering

18. februar 2026

VinnersjansePRO
🔒
Oppgrader til Professional
Se din estimerte vinnersjanse basert på historiske data.
Oppgrader til Professional →
KjøperinnsiktPRO
🔒
Lås opp kjøperinnsikt
Se forbruksmønstre, foretrukne prosedyrer og mer.
Oppgrader til Professional →
SektorinnsiktPRO
🔒
Lås opp sektorinnsikt
Se gjennomsnittlige vinnerpriser, konkurransenivåer og markedstrender.
Oppgrader til Professional →
Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
Ikke spesifisert
Sted
Podlaskie
Type
Bygg og anlegg
57
Kvalitetsscore/100
Middels
Markedsbenchmark
Gj.snittlig vinnerpris
€12,641,706
Gj.snittlig antall tilbud
0.1
Konkurranse
Lav
SMB-vinnere
86%
133,693 analyserte anbud

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Execution of construction works for the replacement of built-in furniture/fixtures in residential unit No. 1 in the building at ul. Ciesielska 5A in Suwałki, owned by the Municipality of Suwałki City

Kjør risikoanalyse

Identifiser potensielle risikoer, inkonsekvenser og varsellamper i alle anbudsunderlag. Få en detaljert risikorapport med alvorlighetsgrader og anbefalinger for risikoreduserende tiltak.

Logg inn

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

5 krav på tvers av 5 kategorier

Innlevering (1)
Obligatorisk (1)
Overholdelse (1)
Teknisk (1)
Finansiell (1)
SUBMISSION REQUIREMENTS1
--Bids must be submitted by 2026-02-18 08:00:00.
MANDATORY EXCLUSION GROUNDS1
--No specific mandatory exclusion grounds are provided in the available information. Bidders should refer to the full tender documents for details.
ELIGIBILITY REQUIREMENTS1
--No specific eligibility requirements are provided in the available information. Bidders should refer to the full tender documents for details.
TECHNICAL CAPABILITY REQUIREMENTS1
--No specific technical capability requirements are provided in the available information. Bidders should refer to the full tender documents for details.
FINANCIAL REQUIREMENTS1
--No specific financial requirements are provided in the available information. Bidders should refer to the full tender documents for details.

Forhåndsvisning av krav

Registrer deg for å se komplette krav og analyser

Dokumenter

6 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Notice PDFPDF
08de631d-87a3-63e0-056e-e50001aafb75.pdf

This tender is for construction companies to replace built-in fixtures in a residential unit in Suwałki, Poland, for the City of Suwałki.

Vis
Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdfPDF
Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf

This document outlines all essential requirements, conditions, and rules for submitting bids for construction works involving the replacement of built-in fixtures in an apartment in Suwałki.

Vis
Załącznik Nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docDOC
Załącznik Nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.do...

This document is a required tender form for submitting your offer for construction works involving the replacement of built-in elements in apartment No. 1 at Ciesielska 5A in Suwałki.

Vis
Załącznik Nr 2 do SWZ - Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowani...DOC
Załącznik Nr 2 do SWZ - Oświadczenie o spełni...

This document is a mandatory declaration for bidders to confirm they meet participation conditions and are not subject to exclusion from the tender for construction works in Suwałki.

Vis
Załącznik Nr 3 do SWZ - Projekt umowy.pdfPDF
Załącznik Nr 3 do SWZ - Projekt umowy.pdf

This document outlines the draft contract terms for construction works involving the replacement of built-in fixtures in an apartment in Suwałki.

Vis
Załącznik Nr 4 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia - OPZ.pdfPDF
Załącznik Nr 4 do SWZ - Opis przedmiotu zamów...

This document details the technical specifications for construction works involving the replacement of built-in fixtures in an apartment in Suwałki.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

57
Middels

Anbudskvalitetsscore

Automated quality analysis based on rule-based checks.

Poengfordeling

Juridisk samsvar66/100

Assessed based on automated checks.

Klarhet60/100

Assessed based on automated checks.

Fullstendighet83/100

Assessed based on automated checks.

Rettferdighet40/100

Assessed based on automated checks.

Praktisk gjennomførbarhet20/100

Assessed based on automated checks.

Datakonsistens100/100

Assessed based on automated checks.

Bærekraft0/100

Assessed based on automated checks.

Styrker

Ingen spesifikke styrker identifisert

Bekymringer

Ingen spesifikke bekymringer identifisert

Anbefalinger

Ingen spesifikke anbefalinger

Forhåndsvisning av AI-score

Registrer deg for å se komplette krav og analyser

Fullstendig analyse av kvalitetsresultat
Detaljert nedbrytning av delresultater
Innsikt i styrker og bekymringer
Strategiske anbefalinger

Ingen kredittkort kreves • Oppsett på 2 minutter

Legg til i pipeline