Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

,,Pełnienie funkcji Project Managera dla projektów informatycznych w Sądzie Apelacyjnym w Łodzi”

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
16 januari 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Tjänster
Referens
2025/BZP 00628611/01
Värde
Ej angivet
Plats
Łódzkie, Polen
Publicerad
24 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Sista dag för frågor

9 januari 2026

Sista anbudsdag

16 januari 2026

VinstsannolikhetPRO
🔒
Uppgradera till Professional
Se din uppskattade vinstsannolikhet baserat på historisk data.
Uppgradera till Professional →
KöparinsikterPRO
🔒
Lås upp köparinsikter
Se utgiftsmönster, föredragna procedurer och mer.
Uppgradera till Professional →
SektorinsikterPRO
🔒
Lås upp sektorinsikter
Se genomsnittliga vinnande priser, konkurrensnivåer och marknadstrender.
Uppgradera till Professional →
Budget
Ej angivet
Varaktighet
28 månader
Plats
Łódzkie
Typ
Tjänster
Marknadsjämförelse
Genomsnittligt vinnande pris
€1,048,347
Genomsnittligt antal anbud
0.9
Konkurrens
Låg
Vinnande små och medelstora företag
88%
6,452 analyserade upphandlingar

Ursprunglig beskrivning av upphandling

,,Pełnienie funkcji Project Managera dla projektów informatycznych w Sądzie Apelacyjnym w Łodzi”

Kör riskanalys

Identifiera potentiella risker, inkonsekvenser och varningsflaggor i alla upphandlingsdokument. Få en detaljerad riskrapport med allvarlighetsgrader och rekommendationer för åtgärder.

Logga in

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

10 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

2026_BZP 00011131_01.pdfPDF
2026_BZP 00011131_01.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

GXIII.261.26.2025_ Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia.pdfPDF
GXIII.261.26.2025_ Informacja o kwocie na sfi...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

GXIII.261.26.2025 Lp. 1 _ Opowiedzi na pytania 1.pdfPDF
GXIII.261.26.2025 Lp. 1 _ Opowiedzi na pytani...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

GXIII.261.26.2025 Lp. 2 _ Odpowiedzi na pytania 2.pdfPDF
GXIII.261.26.2025 Lp. 2 _ Odpowiedzi na pytan...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

GXIII.261.26.2025 Lp. 4_ Informacja o złożonych ofertach.pdfPDF
GXIII.261.26.2025 Lp. 4_ Informacja o złożony...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

GXIII.261.26.2025_Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdfPDF
GXIII.261.26.2025_Specyfikacja Warunków Zamów...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

GXIII.261.26.2025_Załączniki edytowalne.docxDOC
GXIII.261.26.2025_Załączniki edytowalne.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Ogłoszenie o zamówieniu_2025_BZP 00628611_01.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu_2025_BZP 00628611_01....

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 4 do SWZ -Wzór umowy_30.12.2025.docxDOC
Załącznik nr 4 do SWZ -Wzór umowy_30.12.2025....

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 5a (OPZ) do SWZ.pdfPDF
Załącznik nr 5a (OPZ) do SWZ.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline