Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Engångsanbud 6BC816 för leverans och installation av ett ventilrum med tillbehör för att koppla bort befintlig PL 4CHD-4CHA (linje X07 mellan BPO Brugelettes depå – Chièvres flygbas) från "hydrantnätverket" vid Chièvres flygbas 4CHA.

Öppen
Sista anbudsdag
16 dagar kvar
18 september 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
BPO-6BC816
Värde
Ej angivet
Plats
BE32A, Belgium
Publicerad
25 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

28 augusti 2026

Sista dag för frågor

11 september 2026

Sista anbudsdag

18 september 2026

Budget
Ej angivet
Varaktighet
3 månader
Plats
BE32A
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Marché public ponctuel 6BC816 pour la livraison et installation d’une chambre de vannes avec accessoires pour déconnecter l’existant PL 4CHD-4CHA (ligne X07 entre le dépôt BPO Brugelette – Airbase Chièvres) du « réseau hydrant » à la base 4CHA de Chièvres.

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

35 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816-Addendum-L-07-047_FR.pdfPDF
6BC816-Addendum-L-07-047_FR.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816-Addendum-L-07-047 N Ver A.pdfPDF
6BC816-Addendum-L-07-047 N Ver A.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816-Addendum-L-07-051 F Ver A.pdfPDF
6BC816-Addendum-L-07-051 F Ver A.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816-Addendum-L-07-051 N Ver A.pdfPDF
6BC816-Addendum-L-07-051 N Ver A.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816 Annexe C Partie V Annexe 2 Fiche MSDS.PDFPDF
6BC816 AnnC Partie V Annex 2 Fiche MSDS.PDF

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816 Annexe C Partie V Annexe 3 Datas Pass PCH.docxDOC
6BC816 AnnC Partie V Annex 3 Datas Pass PCH.d...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816 Annexe C Partie V Annexe 1 Le permis de travail et permis-feu.pdfPDF
6BC816 AnnC Partie V Annexe 1 Le permis de t...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816 Annexe C Partie V - Sécurité et santé sur place.pdfPDF
6BC816 AnnC Partie V - Sécurité et santé sur ...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816 - Annexe B - Spécifications techniques.zipZIP
6BC816 - Annexe B - Spécifications techniques...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816 - Annexe C Partie B - Travaux de construction.pdfPDF
6BC816 - Annexe C Partie B - Travaux de const...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816 - Annexe C - Partie Z - Plans.zipZIP
6BC816 - Annexe C - Partie Z - Plans.zip

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816-Ann M Environnement_FR.docxDOC
6BC816-Ann M Environnement_FR.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816-AnnV-Prévention&Sécurité.docxDOC
6BC816-AnnV-Prévention&Sécurité.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816-AnnW-Déclaration concernant la participation russe.docxDOC
6BC816-AnnW-Déclaration concernant la partici...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816_BESTEK_WERKEN_KW.pdfPDF
6BC816_BESTEK_WERKEN_KW.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816 - Bijlage B - Technische Specificaties.zipZIP
6BC816 - Bijlage B Technische Specificaties.z...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816 Bijlage C Deel V Annex 2 MSDS Fiches.PDFPDF
6BC816 Bijlage C Deel V Annex 2 MSDS Fiches.P...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816 Bijlage C Deel V Annex 3 Datas Pass PCH.docxDOC
6BC816 Bijlage C Deel V Annex 3 Datas Pass PC...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816 Bijlage C Deel V Annex 1 De werk- en vuurvergunning.pdfPDF
6BC816 Bijlage C Deel V Annexe 1 De werk- en ...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816 Bijlage C Deel V - Veiligheid en gezondheid op de werf.pdfPDF
6BC816 Bijlage C Deel V Veiligheid Update.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816 Bijlage C uitvoeringsmodaliteiten Deel B Bouw.pdfPDF
6BC816 Bijlage C uitvoeringsmodaliteiten Deel...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816 - Bijlage C - Deel Z - Plannen.zipZIP
6BC816 - Bijlage C uitvoeringsmodaliteiten De...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816-Bijl M-Milieueisen.docxDOC
6BC816-Bijl M-Milieueisen.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816-Bijl V-Preventie&Veiligheid.docxDOC
6BC816-Bijl V-Preventie&Veiligheid.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816-BijlW-VerklaringRusland.docxDOC
6BC816-BijlW-VerklaringRusland.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816_CSCh_TRAVAUX_LC.pdfPDF
6BC816_CSCh_TRAVAUX_LC.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816-OFFERTE_KW_WERKEN.docxPDF
6BC816-Erratum2-OFFERTE_KW_WERKEN.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816-OFFRE_LC_TRAVAUX.docxPDF
6BC816-Erratum2-OFFRE_LC_TRAVAUX.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816 - Annexe A – Métré.xlsxXLS
6BC816-Erratum-Annexe A-Bordereau de mesures ...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816 - Annexe C Partie A - Modalité d'exécution - Exigences générales.pdfPDF
6BC816-Erratum-Annexe C-Partie A-Exigences gé...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816 - Annexe C Partie D - Équipements Mécaniques.pdfPDF
6BC816-Erratum-Annexe C-Partie D-Équipements ...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816 - Bijlage A - Meetstaat.xlsxXLS
6BC816-Erratum-Bijlage A-Meetstaat Leeg.xlsx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816 Bijlage C uitvoeringsmod. Deel A Algemene Voorschriften.pdfPDF
6BC816-Erratum-Bijlage C-Deel A-Algemene Voor...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6BC816 Bijlage C uitvoeringsmodaliteiten Deel D Mechanica.pdfPDF
6BC816-Erratum-Bijlage C-Deel D-Mechanica.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline