Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Konserwacja gruntowna rowów melioracyjnych na os. Charzewice w Stalowej Woli

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
15 januari 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Byggnation
Referens
2025/BZP 00627375/01
Värde
Ej angivet
Plats
Podkarpackie, Polen
Publicerad
24 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Sista dag för frågor

8 januari 2026

Sista anbudsdag

15 januari 2026

VinstsannolikhetPRO
🔒
Uppgradera till Professional
Se din uppskattade vinstsannolikhet baserat på historisk data.
Uppgradera till Professional →
KöparinsikterPRO
🔒
Lås upp köparinsikter
Se utgiftsmönster, föredragna procedurer och mer.
Uppgradera till Professional →
SektorinsikterPRO
🔒
Lås upp sektorinsikter
Se genomsnittliga vinnande priser, konkurrensnivåer och marknadstrender.
Uppgradera till Professional →
Budget
Ej angivet
Varaktighet
Ej angivet
Plats
Podkarpackie
Typ
Byggnation
Marknadsjämförelse
Genomsnittligt vinnande pris
€12,641,706
Genomsnittligt antal anbud
0.1
Konkurrens
Låg
Vinnande små och medelstora företag
86%
133,693 analyserade upphandlingar

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Konserwacja gruntowna rowów melioracyjnych na os. Charzewice w Stalowej Woli

Kör riskanalys

Identifiera potentiella risker, inkonsekvenser och varningsflaggor i alla upphandlingsdokument. Få en detaljerad riskrapport med allvarlighetsgrader och rekommendationer för åtgärder.

Logga in

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

12 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

2025_BZP 00627375_01.pdfPDF
2025_BZP 00627375_01.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty_ZP-III.271.235.2025.KW.pdfPDF
Informacja o wyborze najkorzystniejszej ofert...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Informacja z otwarcia ofert_ZP-III.271.235.2025.KW.pdfPDF
Informacja z otwarcia ofert_ZP-III.271.235.20...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

SWZ_ZP-III.271.235.2025.KW.pdfPDF
SWZ_ZP-III.271.235.2025.KW.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załączniki nr 3,4,5,6 do SWZ.docxDOC
Załączniki nr 3,4,5,6 do SWZ.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załączniki nr 7,8,9 do SWZ.docxDOC
Załączniki nr 7,8,9 do SWZ.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 10 do SWZ - Wzór umowy.pdfPDF
Załącznik nr 10 do SWZ - Wzór umowy.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 11 do SWZ - Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.docxDOC
Załącznik nr 11 do SWZ - Oświadczenie dot. gr...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 12 do SWZ - Przedmiar robót.7zZIP
Załącznik nr 12 do SWZ - Przedmiar robót.7z

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 13 do SWZ - STWiORB.pdfPDF
Załącznik nr 13 do SWZ - STWiORB.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docxDOC
Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.do...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 2 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.pdfPDF
Załącznik nr 2 do SWZ - Szczegółowy opis prze...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline