Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Konserwacja gruntowna rowów melioracyjnych na os. Charzewice w Stalowej Woli

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 15. janvārī
Līguma detaļas
Kategorija
Būvniecība
Atsauce
2025/BZP 00627375/01
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
Podkarpackie, Polija
Publicēts
2026. gada 24. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Termiņš jautājumiem

2026. gada 8. janvārī

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 15. janvārī

Uzvaras varbūtībaPRO
🔒
Uzlabot uz Profesionālo
Skatiet savu aprēķināto uzvaras varbūtību, pamatojoties uz vēsturiskiem datiem.
Uzlabot uz Profesionālo →
Pircēja analītikaPRO
🔒
Atbloķējiet pircēja analītiku
Skatiet izdevumu modeļus, vēlamās procedūras un vairāk.
Uzlabot uz Profesionālo →
Sektora ieskatiPRO
🔒
Atbloķējiet sektora ieskatus
Skatiet vidējās uzvaras cenas, konkurences līmeņus un tirgus tendences.
Uzlabot uz Profesionālo →
Budžets
Nav izpausts
Ilgums
Nav norādīts
Atrašanās vieta
Podkarpackie
Tips
Būvniecība
Tirgus salīdzinājums
Vidējā uzvarētāja cena
€12,641,706
Vidējais piedāvājumu skaits
0.1
Konkurence
Zema
MVK uzvarētāji
86%
133,693 Analizēti iepirkumi

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Konserwacja gruntowna rowów melioracyjnych na os. Charzewice w Stalowej Woli

Sākt risku analīzi

Identificējiet iespējamos riskus, neatbilstības un brīdinājuma signālus visos iepirkuma dokumentos. Saņemiet detalizētu riska ziņojumu ar smaguma pakāpēm un mazināšanas ieteikumiem.

Pieteikties

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

12 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

2025_BZP 00627375_01.pdfPDF
2025_BZP 00627375_01.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty_ZP-III.271.235.2025.KW.pdfPDF
Informacja o wyborze najkorzystniejszej ofert...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Informacja z otwarcia ofert_ZP-III.271.235.2025.KW.pdfPDF
Informacja z otwarcia ofert_ZP-III.271.235.20...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SWZ_ZP-III.271.235.2025.KW.pdfPDF
SWZ_ZP-III.271.235.2025.KW.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załączniki nr 3,4,5,6 do SWZ.docxDOC
Załączniki nr 3,4,5,6 do SWZ.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załączniki nr 7,8,9 do SWZ.docxDOC
Załączniki nr 7,8,9 do SWZ.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 10 do SWZ - Wzór umowy.pdfPDF
Załącznik nr 10 do SWZ - Wzór umowy.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 11 do SWZ - Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.docxDOC
Załącznik nr 11 do SWZ - Oświadczenie dot. gr...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 12 do SWZ - Przedmiar robót.7zZIP
Załącznik nr 12 do SWZ - Przedmiar robót.7z

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 13 do SWZ - STWiORB.pdfPDF
Załącznik nr 13 do SWZ - STWiORB.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docxDOC
Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.do...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 2 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.pdfPDF
Załącznik nr 2 do SWZ - Szczegółowy opis prze...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai