Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

BYTE AV KYLSYSTEM MED VATTENFÖRLUST I KYLRUM MED SLUTEN KRETS OCH KYLMASKINER FÖR BYGGNADERNA 54 CLAUDE-BERNARD OCH 55 HARVEY PÅ UCLOUVAIN-OMRÅDET I WOLUWE-SAINT-LAMBERT

Öppen
Sista anbudsdag
5 dagar kvar
7 september 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
X26.T07
Värde
Ej angivet
Plats
BE100, Belgium
Publicerad
25 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

4 augusti 2026

Sista dag för frågor

31 augusti 2026

Sista anbudsdag

7 september 2026

Budget
Ej angivet
Varaktighet
Ej angivet
Plats
BE100
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

REMPLACEMENT DU SYSTEME DE REFROIDISSEMENT DES CHAMBRES FROIDES A L’EAU PERDUE PAR UN CIRCUIT FERME ET MACHINES DE FROID DES BATIMENTS 54 CLAUDE-BERNARD ET 55 HARVEY SUR LE SITE DE L’UCLOUVAIN A WOLUWE-SAINT-LAMBERT

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

7 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

X26.T07 - Annexe à l'avis rectificatif 1 (LL).docxDOC
X26.T07 - Annexe à l'avis rectificatif 1 (LL)...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

X26.T07 Clauses de sécurité publication.pdfPDF
X26.T07 Clauses de sécurité publication.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

X26.T07 CSC PNDAPP dates postposées.pdfPDF
X26.T07 CSC PNDAPP dates postposées.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

X26.T07 CSC Publication.pdfPDF
X26.T07 CSC Publication.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

X26.T07 Métré (LL).xlsxXLS
X26.T07 Métré (LL).xlsx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

X26.T07 Plan.pdfPDF
X26.T07 Plan.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline