Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Remonty cząstkowe dróg, placów i chodników, odnowienie i uzupełnienie oznakowania oraz czyszczenie studni chłonnych w 2026 roku

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
3 februari 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Byggnation
Referens
2026/BZP 00048727/01
Värde
Ej angivet
Plats
Warszawski stołeczny, Polen
Publicerad
26 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Sista dag för frågor

27 januari 2026

Sista anbudsdag

3 februari 2026

VinstsannolikhetPRO
🔒
Uppgradera till Professional
Se din uppskattade vinstsannolikhet baserat på historisk data.
Uppgradera till Professional →
KöparinsikterPRO
🔒
Lås upp köparinsikter
Se utgiftsmönster, föredragna procedurer och mer.
Uppgradera till Professional →
SektorinsikterPRO
🔒
Lås upp sektorinsikter
Se genomsnittliga vinnande priser, konkurrensnivåer och marknadstrender.
Uppgradera till Professional →
Budget
Ej angivet
Varaktighet
Ej angivet
Plats
Warszawski stołeczny
Typ
Byggnation
Marknadsjämförelse
Genomsnittligt vinnande pris
€12,641,706
Genomsnittligt antal anbud
0.1
Konkurrens
Låg
Vinnande små och medelstora företag
86%
133,693 analyserade upphandlingar

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Remonty cząstkowe dróg, placów i chodników, odnowienie i uzupełnienie oznakowania oraz czyszczenie studni chłonnych w 2026 roku

Kör riskanalys

Identifiera potentiella risker, inkonsekvenser och varningsflaggor i alla upphandlingsdokument. Få en detaljerad riskrapport med allvarlighetsgrader och rekommendationer för åtgärder.

Logga in

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

12 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

do BIP zawiadomienie o wyborze oferty najk. cząstkowe2026.pdfPDF
do BIP zawiadomienie o wyborze oferty najk. c...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Formularz cenowy 2026 załącznik nr 3 do SWZ.xlsxXLS
Formularz cenowy 2026 załącznik nr 3 do SWZ.x...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Informacja z otwarcia cząstkowe 1.2026.pdfPDF
Informacja z otwarcia cząstkowe 1.2026.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

STWiORB cząstkowe2026.7zZIP
STWiORB cząstkowe2026.7z

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

SWZ cząstkowe 2026.pdfPDF
SWZ cząstkowe 2026.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Wykaz dróg.xlsXLS
Wykaz dróg.xls

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 2 do SWZ Formularz oferty.docxDOC
Załącznik nr 2 do SWZ Formularz oferty.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 4 do SWZ Oświadczenie.docxDOC
Załącznik nr 4 do SWZ Oświadczenie.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 5 do SWZ Zobowiązanie.docxDOC
Załącznik nr 5 do SWZ Zobowiązanie.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 6 do SWZ Wykaz robót.docxDOC
Załącznik nr 6 do SWZ Wykaz robót.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 7 do SWZ Wykaz narzędzi.docxDOC
Załącznik nr 7 do SWZ Wykaz narzędzi.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 8 do SWZ Wykaz osób.docxDOC
Załącznik nr 8 do SWZ Wykaz osób.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline