Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

TTT045F Request for Tenders to establish Single Supplier Framework Contracts for the provision of Travel Management Services to the Public Sector

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
9 december 2025
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
PROJ000010406
Värde
€200,000,000
Plats
IE, Ireland
Publicerad
24 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

27 oktober 2025

Sista dag för frågor

2 december 2025

Sista anbudsdag

9 december 2025

Budget
€200,000,000
Varaktighet
48 månader
Plats
IE
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Minister for Public Expenditure, Infrastructure, Public Service Reform and Digitalisation (the “Contracting Authority”) is issuing this request for tenders (“RFT”) as a central purchasing body for use by the Framework Clients (defined below). The Office of Government Procurement (the “OGP”) is an office within the Department of Public Expenditure, Infrastructure, Public Service Reform and Digitalisation tasked with sourcing goods and services on behalf of the public service. References to the Co

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

11 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Contract Notice PDFPDF
6856095_contract_notice.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Clarification Response (1) TTT045F Travel Management Services.pdfPDF
Clarification Response (1) TTT045F Travel Man...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Clarification Response (2) TTT045F.pdfPDF
Clarification Response (2) TTT045F.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Clarification Response (3) TTT045F.pdfPDF
Clarification Response (3) TTT045F.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Clarification Response (4) TTT045F.pdfPDF
Clarification Response (4) TTT045F.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Clarification Response (5) TTT045F.pdfPDF
Clarification Response (5) TTT045F.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Clarification Response (6) TTT045F.pdfPDF
Clarification Response (6) TTT045F.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

ESPD - Word Version.docxDOC
ESPD - Word Version.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Submission Deadline Extension.pdfPDF
Submission Deadline Extension.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

TTT045F TRD A Selection Criteria and Tenderer Information.docxDOC
TTT045F TRD A Selection Criteria and Tenderer...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

TTT045F TRD B Qualitative Award Criteria.docxDOC
TTT045F TRD B Qualitative Award Criteria.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline