Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Wyżywienie dzieci w szkołach podstawowych na terenie Miasta i Gminy Nowa Dęba w okresie od 07.01.2026r. do 26.06.2026r. i od 01.09.2026r. do 21.12.2026r.

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
2 januari 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Tjänster
Referens
2025/BZP 00618377/01
Värde
Ej angivet
Plats
Podkarpackie, Polen
Publicerad
26 augusti 2026
Organisation
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Sista dag för frågor

26 december 2025

Sista anbudsdag

2 januari 2026

VinstsannolikhetPRO
🔒
Uppgradera till Professional
Se din uppskattade vinstsannolikhet baserat på historisk data.
Uppgradera till Professional →
KöparinsikterPRO
🔒
Lås upp köparinsikter
Se utgiftsmönster, föredragna procedurer och mer.
Uppgradera till Professional →
SektorinsikterPRO
🔒
Lås upp sektorinsikter
Se genomsnittliga vinnande priser, konkurrensnivåer och marknadstrender.
Uppgradera till Professional →
Budget
Ej angivet
Varaktighet
10 månader
Plats
Podkarpackie
Typ
Tjänster
Marknadsjämförelse
Genomsnittligt vinnande pris
€779,692
Genomsnittligt antal anbud
0.3
Konkurrens
Låg
Vinnande små och medelstora företag
83%
2,709 analyserade upphandlingar

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Wyżywienie dzieci w szkołach podstawowych na terenie Miasta i Gminy Nowa Dęba w okresie od 07.01.2026r. do 26.06.2026r. i od 01.09.2026r. do 21.12.2026r.

Kör riskanalys

Identifiera potentiella risker, inkonsekvenser och varningsflaggor i alla upphandlingsdokument. Få en detaljerad riskrapport med allvarlighetsgrader och rekommendationer för åtgärder.

Logga in

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

10 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

swz.docDOC
swz.doc -- 240.5 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

zaêÑcznik nr 1 - formularz ofertowy.docDOC
zaêÑcznik nr 1 - formularz ofertowy.doc -- 66.5 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

zaêÑcznik nr 2 - oÿwiadczenie.docDOC
zaêÑcznik nr 2 - oÿwiadczenie.doc -- 35.5 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

zaêÑcznik nr 3 - wzór umowy.docDOC
zaêÑcznik nr 3 - wzór umowy.doc -- 141.5 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

zaêÑcznik nr 4 - grupa kapitaêowa.docDOC
zaêÑcznik nr 4 - grupa kapitaêowa.doc -- 40.5 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

zaêÑcznik nr 5 - zobowiÑzanie podmiotu trzeciego.docxDOC
zaêÑcznik nr 5 - zobowiÑzanie podmiotu trzeci... -- 30.4 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

zaêÑcznik nr 6 do SWZ_Oÿwiadczenie skêadane na podstawie art. 117 ust. 4 ustawy ...DOC
zaêÑcznik nr 6 do SWZ_Oÿwiadczenie skêadane n... -- 25.7 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

zaêÑcznik_nr_7_do_swz_kwota przeznaczona na sfinansowanie zadania.docxDOC
zaêÑcznik_nr_7_do_swz_kwota przeznaczona na s... -- 19.3 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Informacja z otwarcia ofert_2.01.2026.pdfPDF
Informacja z otwarcia ofert_2.01.2026.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

zawiadomienie o wyborze_12.01.2026.pdfPDF
zawiadomienie o wyborze_12.01.2026.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline