Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Inköp och leverans av utrustning till förskolan „Odkrywczy Miś” i Biała inom ramen för programmet Aktiv Småbarn 2022-2029

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
15 juli 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Leveranser
Referens
2026/BZP 00326194/01
Värde
Ej angivet
Plats
Lubelskie, Polen
Publicerad
25 augusti 2026
Organisation
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

7 juli 2026

Sista dag för frågor

8 juli 2026

Sista anbudsdag

15 juli 2026

VinstsannolikhetPRO
🔒
Uppgradera till Professional
Se din uppskattade vinstsannolikhet baserat på historisk data.
Uppgradera till Professional →
SektorinsikterPRO
🔒
Lås upp sektorinsikter
Se genomsnittliga vinnande priser, konkurrensnivåer och marknadstrender.
Uppgradera till Professional →
Budget
Ej angivet
Varaktighet
Ej angivet
Plats
Lubelskie
Typ
Leveranser
Marknadsjämförelse
Genomsnittligt vinnande pris
€90,670
Genomsnittligt antal anbud
0.4
Konkurrens
Låg
Vinnande små och medelstora företag
94%
20,092 analyserade upphandlingar

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Zakup i dostawa wyposażenia do żłobka „ Odkrywczy Miś” w Białej w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029
EU-finansierad

Kör riskanalys

Identifiera potentiella risker, inkonsekvenser och varningsflaggor i alla upphandlingsdokument. Få en detaljerad riskrapport med allvarlighetsgrader och rekommendationer för åtgärder.

Logga in

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • EU funding compliance required

Dokument

19 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Notice PDFPDF
08dedbef-af9f-046e-2028-230001aef3ea.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
ogłoszenie o zamówieniu.pdf -- 215.1 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

SWZ.docxDOC
SWZ.docx -- 134.7 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Zał.5.1 częsć 1 OPZ.odtDOC
Zał.5.1 częsć 1 OPZ.odt -- 54.3 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Zał. 5.2 część 2 OPZ.odtDOC
Zał. 5.2 część 2 OPZ.odt -- 67.7 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Zał. 5.3 częsć 3 OPZ.odtDOC
Zał. 5.3 częsć 3 OPZ.odt -- 51.8 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Zał. 5.4 częsć 4 OPZ.odtDOC
Zał. 5.4 częsć 4 OPZ.odt -- 50.0 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Zał. 5.5 czesc 5 OPZ.odtDOC
Zał. 5.5 czesc 5 OPZ.odt -- 50.2 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Zał.6.1 częsć 1 Wykaz of. wyposażenia.odtDOC
Zał.6.1 częsć 1 Wykaz of. wyposażenia.odt -- 55.8 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Zał. 6.2 część 2 Wykaz of. sprzetu,wyposazenia.odtDOC
Zał. 6.2 część 2 Wykaz of. sprzetu,wyposazen... -- 70.3 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Zał. 6.3 częsć 3 Wykaz of. wyposażenia.odtDOC
Zał. 6.3 częsć 3 Wykaz of. wyposażenia.odt -- 52.7 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Zał. 6.4 częsć 4 Wykaz of. wyposazenia.odtDOC
Zał. 6.4 częsć 4 Wykaz of. wyposazenia.odt -- 51.1 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Zał. 6.5 czesc 5 Wykaz of. wyposazenia.odtDOC
Zał. 6.5 czesc 5 Wykaz of. wyposazenia.odt -- 51.1 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik Nr 4a do SWZ - cz. I, II,.docxDOC
Załącznik Nr 4a do SWZ - cz. I, II,.docx -- 83.8 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik Nr 4b do SWZ - cz. III.docxDOC
Załącznik Nr 4b do SWZ - cz. III.docx -- 86.3 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik Nr 4c do SWZ - cz. IV, V zamówienia.docxDOC
Załącznik Nr 4c do SWZ - cz. IV, V zamówieni... -- 84.5 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

zał nr 1 formularz ofertowy.docxDOC
zał nr 1 formularz ofertowy.docx -- 67.6 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Zal. Nr 2 do SWZ - Wzor oswiadczenia o nie podleganiu wykluczeniu.docxDOC
Zal. Nr 2 do SWZ - Wzor oswiadczenia o nie p... -- 67.5 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Zal. Nr 3 do SWZ - Wzor oswiadczenia wykonawców wspólnie ubiegających się o udz...DOC
Zal. Nr 3 do SWZ - Wzor oswiadczenia wykonaw... -- 63.1 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline