Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Renoveringsarbeten, förnyelse och installation av nya diskar på vårdavdelningarna vid Levante Intermutual Hospital

Öppen
Sista anbudsdag
15 dagar kvar
16 september 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
HIL/2026/03/075
Värde
€109,122
Plats
ES523, Spain
Publicerad
25 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

17 augusti 2026

Sista dag för frågor

9 september 2026

Sista anbudsdag

16 september 2026

Budget
€109,122
Varaktighet
2 månader
Plats
ES523
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Obras de reforma, renovación e instalación de nuevos mostradores en plantas de hospitalización del Hospital Intermutual de Levante

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

16 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Documento adicional: 5901_01_Memoria_F.pdfPDF
5901_01_Memoria_F.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Documento adicional: 5901_02_Planos F.pdfPDF
5901_02_Planos F.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Documento adicional: 5901_03_Presupuesto F.pdfPDF
5901_03_Presupuesto F.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Documento adicional: 5901_A_Anexo administrativo_F.pdfPDF
5901_A_Anexo administrativo_F.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Documento adicional: 5901_A_Anexo de calculo.pdfPDF
5901_A_Anexo de calculo.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Documento adicional: 5901_EGR.pdfPDF
5901_EGR.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Documento adicional: 5901_ESS_f.pdfPDF
5901_ESS_f.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Documento adicional: aCroquis acotado mostradores_F.pdfPDF
aCroquis acotado mostradores_F.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Documento adicional: bPlano de emplazamiento mostradores_F.pdfPDF
bPlano de emplazamiento mostradores_F.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Documento adicional: cReferencia catastral_F.pdfPDF
cReferencia catastral_F.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Documento adicional: DEUC-ES.pdfPDF
DEUC-ES.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Documento adicional: INTERMUTUAL MOSTRADOR BC3.bc3DOC
INTERMUTUAL MOSTRADOR BC3.bc3

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Documento adicional: OFERTA_ECONOMICA_DESGLOSADA.xlsxXLS
OFERTA_ECONOMICA_DESGLOSADA.xlsx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Pliego administrativo (PCAP): PCAP 75.pdfPDF
PCAP 75.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Pliego tecnico (PPT): PPT 75 .pdfPDF
PPT 75 .pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Detalle de la licitacionDOC

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline