Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Renowacja syntetycznego boiska piłkarskiego na stadionie Raymonda Dienne'a, przy rue de la Hestre 79 w 7100 Haine-Saint-Pierre

Otwarty
Termin składania ofert
Pozostało 9 dni
11 września 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
2026/074 (4213)
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
BE329, Belgium
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Organizacja
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

4 czerwca 2026

Termin składania pytań

4 września 2026

Termin składania ofert

11 września 2026

Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
2 miesiące
Lokalizacja
BE329
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

Renowacja syntetycznego boiska piłkarskiego na stadionie Raymonda Dienne'a, przy rue de la Hestre 79 w 7100 Haine-Saint-Pierre

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

7 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

01_Plan_Stade Raymond Dienne_terrain synthétique.pdfPDF
01_Plan_Stade Raymond Dienne_terrain synthéti...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

02_R250314-A1_Labosport_rapport d'essais.pdfPDF
02_R250314-A1_Labosport_rapport d'essais.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

03_Louvière - Stade Raymond Dienne - Terrain synthétique - PSS+cc - 260313.pdfPDF
03_Louvière - Stade Raymond Dienne - Terrain ...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

04_RQT-V01 D7069 Admin Communale à La Louvière.pdfPDF
04_RQT-V01 D7069 Admin Communale à La Louvièr...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

05_CCQT-WT096296 (D7069).pdfPDF
05_CCQT-WT096296 (D7069).pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

2026_03_20_CCH - Modele 3P (3).pdfPDF
2026_03_20_CCH - Modele 3P (3).pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u