Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

CON1788 Zapytanie ofertowe na dostawę, dostarczenie, instalację i uruchomienie wysokorozdzielczego skanera rdzeniowego rentgenowskiej fluorescencji (XRF) klasy badawczej dla University of Galway.

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
23 lipca 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
GALW/CON1788/2025
Wartość
€700,000
Lokalizacja
IE, Ireland
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

24 czerwca 2026

Termin składania pytań

16 lipca 2026

Termin składania ofert

23 lipca 2026

Budżet
€700,000
Czas trwania
120 miesiące
Lokalizacja
IE
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

University of Galway invites tenders for the Supply, Delivery, Installation and Commissioning of a High-Resolution Research grade X-ray Fluorescence (XRF) Core Scanner The Discipline of Geography, within the School of Geography, Archaeology and Irish Studies at the University of Galway is actively engaged in research relating to sedimentary archives, including lake, marine, and peat cores, which are critical for reconstructing past environmental and climatic conditions. These research activities

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

5 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Contract Notice PDFPDF
8464860_contract_notice.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Appendix 3 Terms and Conditions of Contract.pdfPDF
Appendix 3 Terms and Conditions of Contract.p...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

CON1788 Appendix1 TRD - XRF Core Scanner - Final.docxDOC
CON1788 Appendix1 TRD - XRF Core Scanner - Fi...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

CON1788 Appendix 2 Pricing Schedule - XRF Core Scanner V2 Final.xlsxXLS
CON1788 Appendix 2 Pricing Schedule - XRF Cor...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

CON1788 RFT XRF Core Scanner - Final.pdfPDF
CON1788 RFT XRF Core Scanner - Final.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u