Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Kompleksowa organizacja wydarzenia międzypokoleniowego – Senioriady na terenie Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
31 marca 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Usługi
Numer Referencyjny
2026/BZP 00167363/01
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
Wielkopolskie, Polska
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

23 marca 2026

Termin składania pytań

24 marca 2026

Termin składania ofert

31 marca 2026

Prawdopodobieństwo wygranejPRO
🔒
Uaktualnij do Professional
Zobacz szacowane prawdopodobieństwo wygranej na podstawie danych historycznych.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Analiza sektoraPRO
🔒
Odblokuj analizę sektora
Zobacz średnie ceny zwycięskie, poziomy konkurencji i trendy rynkowe.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
Nie określono
Lokalizacja
Wielkopolskie
Typ
Usługi
75
Ocena Jakości/100
Dobra
Benchmark rynkowy
Śr. cena wygrywająca
€617,288
Śr. liczba ofert
0.8
Konkurencja
Niska
Zwycięzcy MŚP
86%
11,194 przeanalizowanych zamówień

Oryginalny Opis Przetargu

Kompleksowa organizacja wydarzenia międzypokoleniowego – Senioriady na terenie Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej
Finansowane przez UE

Uruchom analizę ryzyka

Zidentyfikuj potencjalne ryzyka, niespójności i sygnały ostrzegawcze we wszystkich dokumentach przetargowych. Uzyskaj szczegółowy raport ryzyka z poziomami dotkliwości i zaleceniami dotyczącymi ich ograniczania.

Zaloguj się

Strategia wygrywania

Analiza AI wymagań, szans i wyzwań tego przetargu. Otrzymaj strategiczne wskazówki zwiększające prawdopodobieństwo wygranej.

65%
Szacowane prawdopodobieństwo wygraniaUmiarkowane dopasowanie

Niniejsze zaproszenie do składania ofert stanowi znaczącą okazję dla doświadczonych organizatorów wydarzeń do realizacji międzygeneracyjnego wydarzenia o wysokim wpływie. Brak określonych kryteriów oceny i szczegółowych wymagań wymaga proaktywnego podejścia do definiowania wartości i demonstrowania doskonałych możliwości. Zwycięska oferta będzie koncentrować się na wykazaniu głębokiego zrozumienia grupy docelowej, innowacyjnych strategii angażowania oraz solidnego zarządzania projektem, jednocześnie proaktywnie adresując potencjalne niejasności.

Kluczowe komunikaty zwycięskie

Stworzenie żywego i integracyjnego doświadczenia międzypokoleniowego, które sprzyja więzi i wzajemnemu zrozumieniu w Aglomeracji Kalisz-Ostrów.

Dostarczenie płynnego, profesjonalnie zarządzanego wydarzenia, które przekracza oczekiwania dzięki innowacyjnemu programowaniu i skrupulatnemu wykonaniu.

Wykorzystanie lokalnej wiedzy eksperckiej i zaangażowania społeczności, aby zapewnić, że 'Senioriada' głęboko rezonuje z grupą docelową i interesariuszami.

Kluczowe szanse
Definiowanie kryteriów oceny poprzez silną ofertę.
Prezentacja innowacji w programowaniu międzypokoleniowym.
Wykorzystanie wiedzy lokalnej i partnerstw.
Budowanie zaufania poprzez dobrze ustrukturyzowaną i szczegółową ofertę.
Kluczowe wyzwania
Niejasność wynikająca z nieokreślonych kryteriów oceny i szczegółowych wymagań.

Proaktywnie definiować i formułować propozycję wartości, koncentrując się na wymiernych wynikach i jasnych korzyściach dla Zamawiającego i społeczności. Strukturyzować ofertę tak, aby pośrednio adresować prawdopodobne obszary oceny, takie jak doświadczenie, innowacyjność i zarządzanie projektem.

Potencjalna wysoka konkurencja ze strony uznanych organizatorów wydarzeń.

Wyróżnić się unikalną koncepcją wydarzenia, silnym naciskiem na wpływ międzypokoleniowy i jasnym wykazaniem zrozumienia specyficznych potrzeb Aglomeracji Kalisz-Ostrów. Podkreślić wszelkie unikalne lokalne partnerstwa lub strategie integracji społeczności.

Zapewnienie spełnienia wszystkich obowiązkowych i domniemanych wymagań bez wyraźnych wskazówek.

Dokładnie przejrzeć wszystkie dostarczone dokumenty (PDF ogłoszenia, formularze deklaracji, projekt umowy), aby wywnioskować wymagania dorozumiane. Przeprowadzić analizę due diligence dotyczącą najlepszych praktyk w zamówieniach publicznych i typowych oczekiwań wobec tego typu wydarzeń. W przypadku pozostawania kluczowych niejasności, zwrócić się o wyjaśnienie do Zamawiającego.

Profil idealnego oferenta
Doświadczona firma zarządzająca wydarzeniami z udokumentowanym dorobkiem w organizacji dużych wydarzeń publicznych, zwłaszcza tych angażujących różne grupy wiekowe. Idealny oferent będzie posiadał silną wiedzę lokalną na temat Aglomeracji Kalisz-Ostrów, kreatywny zespół zdolny do opracowania angażujących działań międzypokoleniowych oraz solidne ramy operacyjne w zakresie logistyki, bezpieczeństwa i zarządzania interesariuszami. Kluczowe jest również doświadczenie w zamówieniach publicznych i przestrzeganiu umów.
Kluczowe wymagania
Kompleksowa organizacja międzypokoleniowego wydarzenia 'Senioriada'
Realizacja na terenie Aglomeracji Kalisz-Ostrów
Zgodność z obowiązkowymi podstawami wykluczenia (domniemane)
Wykazanie zdolności technicznych i finansowych (domniemane)
Złożenie wymaganych deklaracji i formularzy
Kluczowe wyróżniki
Wysoce innowacyjny i angażujący projekt programu, który specyficznie niweluje podziały międzypokoleniowe i sprzyja znaczącym interakcjom.
Udowodnione sukcesy w realizacji podobnych, wielkoskalowych wydarzeń skoncentrowanych na społeczności w Polsce, zwłaszcza w kontekście regionalnym.
Solidny plan zaangażowania lokalnych interesariuszy i budowania partnerstw w Aglomeracji Kalisz-Ostrów.
Jasne i mierzalne ramy wpływu demonstrujące wkład wydarzenia w spójność społeczną i dobrostan społeczności.
Możliwości w zakresie wartości społecznej
Zaangażowanie w zatrudnianie lokalnego personelu i wolontariuszy do realizacji wydarzenia, zapewniając możliwości szkoleniowe i doświadczenia, zwłaszcza dla młodych ludzi i osób poszukujących powrotu na rynek pracy.
Integracja działań promujących wymianę umiejętności między pokoleniami (np. warsztaty z kompetencji cyfrowych prowadzone przez młodszych uczestników dla seniorów, wymiana umiejętności rzemieślniczych lub tradycyjnych prowadzona przez seniorów dla młodszych uczestników).
Partnerstwo z lokalnymi przedsiębiorstwami społecznymi lub organizacjami charytatywnymi w celu świadczenia usług lub wsparcia podczas wydarzenia, zapewniając pozytywny efekt domina w społeczności.
Obszary fokusowe oferty
Zdolności techniczne i doświadczenie

Szczegółowo opisz poprzednie doświadczenie, korzystając z dostarczonego formularza (DOKUMENT 3). Podkreśl projekty o podobnej skali, złożoności i grupie docelowej. Kwantyfikuj osiągnięcia i podkreśl pomyślne zarządzanie logistyką, zaangażowaniem uczestników i relacjami z interesariuszami. Zaprezentuj silną metodologię zarządzania projektem.

Koncepcja wydarzenia i innowacyjność

Opracuj unikalny i przekonujący motyw przewodni dla 'Senioriada', który autentycznie promuje więzi międzypokoleniowe. Zaproponuj zróżnicowany wybór działań odpowiadających różnym zainteresowaniom i możliwościom w różnych grupach wiekowych. Podkreśl kreatywne podejścia do angażowania, rozrywki i elementów edukacyjnych.

Kontekst lokalny i integracja społeczności

Wykazać głębokie zrozumienie demografii Aglomeracji Kalisz-Ostrów, krajobrazu kulturowego i istniejących inicjatyw społecznościowych. Zaproponować partnerstwa z lokalnymi organizacjami, samorządami i grupami społecznymi, aby zapewnić trafność wydarzenia i szeroki zasięg.

Zarządzanie projektem i logistyka

Przedstaw szczegółowy plan operacyjny obejmujący wybór miejsca, harmonogram, personel, zarządzanie ryzykiem, protokoły BHP i strategie komunikacji. Podkreśl efektywne alokowanie zasobów i planowanie awaryjne.

Stosunek jakości do ceny

Chociaż nie jest to wyraźnie określone jako kryterium oceny, przedstaw ofertę opłacalną, która demonstruje optymalne wykorzystanie zasobów. Jasno określ korzyści i wpływ uzyskany za proponowany budżet, zgodnie z prawdopodobnymi celami Zamawiającego.

Rekomendacje8
Dokładnie przeanalizuj projekt umowy
KrytycznyDuży nakład

Dokładnie przeanalizuj DOKUMENT 4 (projekt umowy) pod kątem wszelkich dorozumianych zobowiązań, wskaźników efektywności, warunków płatności lub wymagań dotyczących raportowania, które mogą nie być wyraźnie wymienione w ogłoszeniu. Jest to kluczowe dla zrozumienia pełnego zakresu i potencjalnych zobowiązań.

Zapewnia pełną zgodność i pozwala uniknąć sporów umownych.
Proaktywnie zdefiniuj kryteria oceny
KrytycznyDuży nakład

Ponieważ kryteria oceny nie są określone, opracuj ofertę, która pośrednio odnosi się do tego, co Zamawiający prawdopodobnie najbardziej by docenił: doświadczenie, innowacyjność, wpływ na społeczność i zarządzanie projektem. Sformułuj swoją ofertę tak, aby podkreślić te obszary jako kluczowe mocne strony.

Kieruje oceną i korzystnie pozycjonuje oferenta.
Opracuj unikalny model zaangażowania międzypokoleniowego
WysokiDuży nakład

Wyjdź poza standardowe działania eventowe. Zaproponuj konkretne, innowacyjne sposoby na interakcję między pokoleniami, wzajemne uczenie się i budowanie trwałych relacji. Może to obejmować warsztaty współtworzenia, platformy wymiany umiejętności lub projekty współpracy.

Wyróżnia ofertę spośród generycznych propozycji wydarzeń.
Wykorzystaj wiedzę lokalną i partnerstwa
WysokiŚredni nakład

Zidentyfikuj i zaproponuj współpracę z kluczowymi lokalnymi interesariuszami (np. centrami seniora, organizacjami młodzieżowymi, instytucjami kultury, władzami lokalnymi) w Aglomeracji Kalisz-Ostrów. Pokazuje to zaangażowanie i zrozumienie lokalnego kontekstu.

Zwiększa trafność i akceptację społeczną.
Uwzględnij lokalne zatrudnienie i rozwój umiejętności
ŚredniŚredni nakład

Zobowiąż się do wykorzystania lokalnych zasobów, w tym zatrudniania lokalnego personelu i wolontariuszy oraz oferowania możliwości szkoleniowych. Jest to zgodne z szerszymi celami zamówień publicznych i zwiększa korzyści dla społeczności z wydarzenia.

Dodaje znaczącą wartość społeczną i pozytywny PR.
Szukaj wyjaśnień w sprawie niejasności
ŚredniMały nakład

Jeśli brakuje kluczowych informacji lub są one niejasne (np. konkretna liczba uczestników, wskazówki budżetowe, szczegółowy zakres działań), rozważ złożenie formalnego wniosku o wyjaśnienie do Zamawiającego, zgodnie z przepisami o zamówieniach publicznych.

Zmniejsza ryzyko błędnej interpretacji i zapewnia dokładniejszą ofertę.
Dokładnie wypełnij wszystkie deklaracje
WysokiŚredni nakład

Upewnij się, że DOKUMENT 2 (deklaracja oferenta) i wszelkie inne wymagane formularze są wypełnione dokładnie i kompleksowo. Jakiekolwiek błędy lub pominięcia tutaj mogą prowadzić do natychmiastowej dyskwalifikacji.

Zapewnia kwalifikowalność i zgodność.
Kwantyfikuj poprzednie doświadczenie
ŚredniŚredni nakład

Szczegółowo opisując poprzednie usługi w DOKUMENCIE 3, używaj konkretnych liczb i metryk (np. liczba uczestników, zarządzany budżet, wyniki satysfakcji), aby wykazać skalę i sukces poprzednich wydarzeń.

Dostarcza konkretnych dowodów zdolności.
Pozycjonowanie konkurencyjne
Pozycjonowanie oferty jako strategicznego partnerstwa z Zamawiającym, skoncentrowanego na osiągnięciu nadrzędnego celu, jakim jest promowanie więzi międzypokoleniowych i dobrostanu społeczności w Aglomeracji Kalisz-Ostrów.
Podkreślenie proaktywnego, zorientowanego na rozwiązywanie problemów podejścia do zarządzania wydarzeniami, podkreślając zdolność do radzenia sobie z niejasnościami i dostarczania wyjątkowych wyników.
Wykazać głębokie zrozumienie potrzeb i preferencji grupy docelowej, demonstrując empatię i zaangażowanie w tworzenie prawdziwie integracyjnego i niezapomnianego doświadczenia.

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Dokumenty

8 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Notice PDFPDF
08de88df-4adf-796d-056e-e50001aa9e0d.pdf

Niniejszy dokument to ogłoszenie o zamówieniu publicznym dotyczące kompleksowej organizacji międzypokoleniowego wydarzenia „Senioriada” na terenie Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej.

2026_OSTAT_SWZ_przetarg_senioriada.pdfPDF
2026_OSTAT_SWZ_przetarg_senioriada.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

2026_OSTAT_SWZ_zał_1_formularz_oferty.docDOC
2026_OSTAT_SWZ_zał_1_formularz_oferty.doc

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

2026_OSTAT_SWZ_zał_4_4a_przetarg_oświadczenie_art_125.docDOC
2026_OSTAT_SWZ_zał_4_4a_przetarg_oświadczenie...

Niniejszy dokument to oświadczenie wykonawcy wymagane do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego kompleksowej organizacji międzypokoleniowego wydarzenia „Senioriada” na terenie Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej.

2026_OSTAT_SWZ_zał_8_przetarg_oświadczenie_aktual__art_125.docxDOC
2026_OSTAT_SWZ_zał_8_przetarg_oświadczenie_ak...

Niniejszy dokument stanowi oświadczenie o aktualności informacji dotyczących podstaw wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na kompleksową organizację wydarzenia międzypokoleniowego – Senioriady.

2026_OSTAT_SWZ_zał_9_9a_do SWZ.docDOC
2026_OSTAT_SWZ_zał_9_9a_do SWZ.doc

Niniejszy dokument zawiera szablon wykazu osób zaangażowanych w zamówienie publiczne na organizację wydarzenia międzypokoleniowego, wraz z ich rolami i kwalifikacjami.

2026_OSTAT_SWZ_zalaczniki_2_3_5_6_do SWZ.docDOC
2026_OSTAT_SWZ_zalaczniki_2_3_5_6_do SWZ.doc

Niniejszy dokument zawiera szablon dla oferentów do przedstawienia wykazu usług wykonanych w ciągu ostatnich pięciu lat w ramach przetargu "Kompleksowa organizacja wydarzenia międzypokoleniowego – Senioriady na terenie Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej".

2026_OSTAT_zał_7_projekt_umowy_SWZ.pdfPDF
2026_OSTAT_zał_7_projekt_umowy_SWZ.pdf

Niniejszy dokument zawiera projekt umowy dotyczący kompleksowej organizacji międzypokoleniowego wydarzenia – Senioriady na terenie Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

75
Dobra

Ocena Jakości Przetargu

This tender for event organization is generally well-structured but lacks specific evaluation criteria and detailed financial information, impacting its practicality and completeness.

Szczegółowy Wynik

Zgodność z przepisami75/100

The tender generally adheres to regulatory requirements with a clear CPV code and EU funding status. The procedure is not specified, which could be a minor compliance issue if a specific procedure was mandated. No disputes are noted.

Przejrzystość80/100

The description of the event is clear, and the provided documents offer substantial detail. However, the absence of specified evaluation criteria leaves ambiguity in how proposals will be assessed.

Missing evaluation criteria
Kompletność70/100

Most basic information is present, including a deadline and provided documents. However, the estimated value is not disclosed, and crucial details regarding contract duration and financing are missing, affecting overall completeness.

Estimated Value Not Disclosed
Missing Contract Duration
Uczciwość85/100

The tender allows for full document access and utilizes e-procurement, indicating a good level of fairness. There are no apparent requirements tailored to specific companies. The value not being disclosed is a minor drawback.

Praktyczność65/100

The tender is marked as 'E-Procurement', but the mechanism for e-submission is not explicitly detailed. The lack of disclosed financial value and contract duration makes practical financial planning difficult for bidders.

No e-submission detailed
Value not disclosed
Spójność danych90/100

Key fields like title, reference, organization, and CPV code are populated. Dates are logical, and no suspension or disputes are reported, ensuring good data consistency.

Zrównoważony rozwój50/100

The tender does not explicitly mention any green procurement, social aspects, or innovation focus, scoring low on sustainability criteria.

Not green procurement
No social criteria

Mocne strony

Clear title and CPV code
EU funded status indicated
Comprehensive set of required documents
Active e-procurement

Wątpliwości

Missing evaluation criteria
Estimated value not disclosed
Lack of explicit sustainability requirements

Rekomendacje

1. Specify evaluation criteria for clarity and fairness.
2. Disclose estimated value for better bidder planning.
3. Incorporate sustainability aspects to enhance the tender.

Podgląd oceny AI

Zarejestruj się, aby zobaczyć pełne wymagania i analizę

Pełna analiza oceny jakości
Szczegółowy rozkład ocen cząstkowych
Mocne strony i obawy – informacje
Rekomendacje strategiczne

Karta kredytowa nie jest wymagana • Konfiguracja w 2 minuty

Dodaj do pipeline'u