Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Zaproszenie do składania ofert na dostawę, dostarczenie, instalację i konserwację narzędzi i sprzętu do przedmiotów T4 dla Coláiste Choilm Tullamore 65610S

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
4 sierpnia 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
CCTT4-2026
Wartość
€90,000
Lokalizacja
IE063, Ireland
Opublikowano
25 sierpnia 2026
Organizacja
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

14 lipca 2026

Termin składania pytań

28 lipca 2026

Termin składania ofert

4 sierpnia 2026

Budżet
€90,000
Czas trwania
12 miesiące
Lokalizacja
IE063
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

The Board of Management of Coláiste Choilm (the “Contracting Authority”) invites tenders (“Tenders”) to this Call for Tenders (“CFT”) from economic operators (“Tenderers”) for the supply of the goods as described in Appendix 1 to this CFT (the “Goods”). The Goods are required to be supplied and installed on or before October 1st 2026. Lot 1 - Applied Technology/Technology Lot 2 - Design and Communication Graphics (DCG) Lot 3 – Electronics (Incomplete Lot is acceptable!)

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

4 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Contract Notice PDFPDF
8644041_contract_notice.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

CFT T4 Subjects - Coláiste Choilm Tullamore 65610S.docxDOC
CFT T4 Subjects - Coláiste Choilm Tullamore 6...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

PS T4 Subjects - Coláiste Choilm Tullamore 65610S.xlsxXLS
PS T4 Subjects - Coláiste Choilm Tullamore 65...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

TRD T4 Subjects - Coláiste Choilm Tullamore 65610S.docxDOC
TRD T4 Subjects - Coláiste Choilm Tullamore 6...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u