Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

„Dostawa ryb, skorupiaków, mięczaków i produktów z owoców morza dla szkół Komisji Wspólnoty Francuskiej"

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
31 sierpnia 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
2026/1050
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
BE100, Belgium
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

28 lipca 2026

Termin składania pytań

24 sierpnia 2026

Termin składania ofert

31 sierpnia 2026

Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
4 miesiące
Lokalizacja
BE100
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

Le présent marché prend la forme d'un accord-cadre à bons de commande avec prix unitaires révisables au bon de commande. Il a pour objet la fourniture de poissons, crustacés, mollusques et produits de la mer (frais, surgelés, fumés et transformés) pour le compte de la Commission communautaire française, destinés à l'ensemble des établissements scolaires de l'enseignement de la Commission communautaire française listés à l'article 4.2 du présent CSC. Les produits commandés répondent à une double

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

11 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

2026_1050_Annexe_1-Inventaire_des_references_3_lots.xlsxXLS
2026_1050_Annexe_1-Inventaire_des_references_...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

2026_1050_Annexe_2-Formulaire_d_offre.docxDOC
2026_1050_Annexe_2-Formulaire_d_offre.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

2026_1050_Annexe_3-Questionnaire_logistique.docxDOC
2026_1050_Annexe_3-Questionnaire_logistique.d...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

2026_1050_Annexe_4-Criteres_de_selection_qualitative.docxDOC
2026_1050_Annexe_4-Criteres_de_selection_qual...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

2026_1050_Annexe_5-Criteres_d_attribution.docxDOC
2026_1050_Annexe_5-Criteres_d_attribution.doc...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

2026_1050_Annexe_6-Grille_des_categories_de_prix.xlsxXLS
2026_1050_Annexe_6-Grille_des_categories_de_p...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

2026_1050_AR-CSC Conforme.pdfPDF
2026_1050_AR-CSC Conforme.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

2026_1050_CSC_PO-Fourniture_de_poissons.pdfPDF
2026_1050_CSC_PO-Fourniture_de_poissons.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

2026_1050_Poissons_Avis de marché_PO.docxDOC
2026_1050_Poissons_Avis de marché_PO.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

ESPD_request_FR.pdfPDF
espd-request-8325f53f-7e22-498c-a14d-295597d2...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u