Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących, wielofunkcyjnych dla potrzeb Prokuratury Okręgowej w Łodzi i podległych jej jednostek organizacyjnych.

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
11 lutego 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Dostawy
Numer Referencyjny
2026/BZP 00090762/01
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
Łódzkie, Polska
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Termin składania pytań

4 lutego 2026

Termin składania ofert

11 lutego 2026

Prawdopodobieństwo wygranejPRO
🔒
Uaktualnij do Professional
Zobacz szacowane prawdopodobieństwo wygranej na podstawie danych historycznych.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Analityka zamawiającegoPRO
🔒
Odblokuj analitykę zamawiającego
Zobacz wzorce wydatków, preferowane procedury i więcej.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Analiza sektoraPRO
🔒
Odblokuj analizę sektora
Zobacz średnie ceny zwycięskie, poziomy konkurencji i trendy rynkowe.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
12 miesiące
Lokalizacja
Łódzkie
Typ
Dostawy
Benchmark rynkowy
Śr. cena wygrywająca
€239,847
Śr. liczba ofert
0.5
Konkurencja
Niska
Zwycięzcy MŚP
97%
25,440 przeanalizowanych zamówień

Oryginalny Opis Przetargu

Sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących, wielofunkcyjnych dla potrzeb Prokuratury Okręgowej w Łodzi i podległych jej jednostek organizacyjnych.

Uruchom analizę ryzyka

Zidentyfikuj potencjalne ryzyka, niespójności i sygnały ostrzegawcze we wszystkich dokumentach przetargowych. Uzyskaj szczegółowy raport ryzyka z poziomami dotkliwości i zaleceniami dotyczącymi ich ograniczania.

Zaloguj się

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

17 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Informacja o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.pdfPDF
Informacja o kwocie przeznaczonej na sfinanso...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Informacja z otwarcia ofert.pdfPDF
Informacja z otwarcia ofert.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Ogloszenie o zmianie ogłoszenia.pdfPDF
Ogloszenie o zmianie ogłoszenia.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

SWZ po zmianie - daty, dokumenty do oferty.pdfPDF
SWZ po zmianie - daty, dokumenty do oferty.pd...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Wyjaśnienia treści SWZ.pdfPDF
Wyjaśnienia treści SWZ.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 10 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docxDOC
Załącznik nr 10 do SWZ - Oświadczenie o aktua...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia.pdfPDF
Załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia.p...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy.docxDOC
Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz cenowy.xlsXLS
Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz cenowy.xls

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie art. 125 Pzp.docxDOC
Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie art. 125...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 5 do SWZ - Projekt Umowy.pdfPDF
Załącznik nr 5 do SWZ - Projekt Umowy.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 6 - Wykaz dostaw.docxDOC
Załącznik nr 6 - Wykaz dostaw.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 7 do SWZ - Zobowiązanie - udostępnienie zasobów.docDOC
Załącznik nr 7 do SWZ - Zobowiązanie - udostę...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie o grupie kapitałowej.docxDOC
Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie o grupie...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 9 do SWZ - Oświadczenie art. 7 ust 1.docxDOC
Załącznik nr 9 do SWZ - Oświadczenie art. 7 u...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u