Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących, wielofunkcyjnych dla potrzeb Prokuratury Okręgowej w Łodzi i podległych jej jednostek organizacyjnych.

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
11 februari 2026
Contractdetails
Categorie
Leveringen
Referentie
2026/BZP 00090762/01
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
Łódzkie, Polen
Gepubliceerd
26 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Deadline voor vragen

4 februari 2026

Deadline voor inschrijving

11 februari 2026

WinstkansPRO
🔒
Upgrade naar Professional
Bekijk je geschatte winstkans op basis van historische gegevens.
Upgrade naar Professional →
Buyer IntelligencePRO
🔒
Ontgrendel Buyer Intelligence
Bekijk uitgavenpatronen, voorkeursprocedures en meer.
Upgrade naar Professional →
SectorinzichtenPRO
🔒
Ontgrendel Sectorinzichten
Bekijk gemiddelde winnende prijzen, concurrentieniveaus en markttrends.
Upgrade naar Professional →
Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
12 maanden
Locatie
Łódzkie
Type
Leveringen
Marktbenchmark
Gem. Winnende Prijs
€239,847
Gem. Inschrijvingen
0.5
Concurrentie
Laag
MKB-winnaars
97%
25,440 geanalyseerde aanbestedingen

Originele aanbestedingsbeschrijving

Sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących, wielofunkcyjnych dla potrzeb Prokuratury Okręgowej w Łodzi i podległych jej jednostek organizacyjnych.

Risicoanalyse uitvoeren

Identificeer potentiële risico's, inconsistenties en rode vlaggen in alle aanbestedingsdocumenten. Ontvang een gedetailleerd risicorapport met ernstniveaus en aanbevelingen voor mitigatie.

Inloggen

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

17 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Informacja o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.pdfPDF
Informacja o kwocie przeznaczonej na sfinanso...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Informacja z otwarcia ofert.pdfPDF
Informacja z otwarcia ofert.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Ogloszenie o zmianie ogłoszenia.pdfPDF
Ogloszenie o zmianie ogłoszenia.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

SWZ po zmianie - daty, dokumenty do oferty.pdfPDF
SWZ po zmianie - daty, dokumenty do oferty.pd...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Wyjaśnienia treści SWZ.pdfPDF
Wyjaśnienia treści SWZ.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 10 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docxDOC
Załącznik nr 10 do SWZ - Oświadczenie o aktua...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia.pdfPDF
Załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia.p...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy.docxDOC
Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz cenowy.xlsXLS
Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz cenowy.xls

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie art. 125 Pzp.docxDOC
Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie art. 125...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 5 do SWZ - Projekt Umowy.pdfPDF
Załącznik nr 5 do SWZ - Projekt Umowy.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 6 - Wykaz dostaw.docxDOC
Załącznik nr 6 - Wykaz dostaw.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 7 do SWZ - Zobowiązanie - udostępnienie zasobów.docDOC
Załącznik nr 7 do SWZ - Zobowiązanie - udostę...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie o grupie kapitałowej.docxDOC
Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie o grupie...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 9 do SWZ - Oświadczenie art. 7 ust 1.docxDOC
Załącznik nr 9 do SWZ - Oświadczenie art. 7 u...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline