Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

CON1787 Dostawa, dostarczenie, instalacja i uruchomienie prefabrykowanych modułowych mobilnych jednostek badawczych (x2 szt.), oraz dostawa przenośnych generatorów inwerterowych dla mobilnych jednostek badawczych.

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
9 lipca 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
GALW/CON1787/2025
Wartość
€200,000
Lokalizacja
IE, Ireland
Opublikowano
25 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

9 czerwca 2026

Termin składania pytań

2 lipca 2026

Termin składania ofert

9 lipca 2026

Budżet
€200,000
Czas trwania
48 miesiące
Lokalizacja
IE
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

University of Galway invite tenders for the following requirement, which is divided into two lots. Lot 1: Provision of Prefabricated Modular Design Mobile Research Units(x2Nos). The contracting authority requires these mobile units of transportable metal "container-type" or "portable-cabin" type, ready to use units, similar to temporary structures, that allow researchers to work on-site for extended periods, even in inclement weather. It is intended that one of the mobile portable units will be
Finansowane przez UE

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • EU funding compliance required

Dokumenty

6 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Contract Notice PDFPDF
8368029_contract_notice.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Appendix 3 Terms and Conditions of Contract.pdfPDF
Appendix 3 Terms and Conditions of Contract.p...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

CON1787 Appendix1 LOT 1 TRD Open_V1.docxDOC
CON1787 Appendix1 LOT 1 TRD Open_V1.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

CON1787 Appendix1 LOT 2 TRD Open_V1.docxDOC
CON1787 Appendix1 LOT 2 TRD Open_V1.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

CON1787 Appendix 2 - Pricing Schedule - Lot 1 and Lot 2.xlsxXLS
CON1787 Appendix 2 - Pricing Schedule - Lot 1...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

CON1787 RFT FA V3 Final.pdfPDF
CON1787 RFT FA V3 Final.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u