Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Dostawa i opróżnianie kontenerów na żądanie w lokalizacjach SPW przy ul. Fond du Maréchal nr 19 i nr 25 w Suarlée

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
4 sierpnia 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
S2.14.01-26-1605
Wartość
€83,450
Lokalizacja
BE352, Belgium
Opublikowano
25 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

24 czerwca 2026

Termin składania pytań

28 lipca 2026

Termin składania ofert

4 sierpnia 2026

Budżet
€83,450
Czas trwania
4 miesiące
Lokalizacja
BE352
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

Mise à disposition et vidange sur demande de conteneurs aux implantations du SPW sises n° 19 et n° 25, rue du Fond du Maréchal à Suarlée

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

6 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Recours auprès du Conseil d'Etat.pdfPDF
Recours auprès du Conseil d'Etat.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

S2.14.01-26-1605_CSC.docxDOC
S2.14.01-26-1605_CSC.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

S2.14.01-26-1605_CSC.pdfPDF
S2.14.01-26-1605_CSC.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

S2.14.01.26-1605_inv lot1.xlsxXLS
S2.14.01.26-1605_inv lot1.xlsx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

S2.14.01.26-1605_inv lot2.xlsxXLS
S2.14.01.26-1605_inv lot2.xlsx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u