Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

„Wykonanie usług wyżywienia uczestników warsztatów, zajęć edukacyjnych oraz konkursów upowszechniających wiedzę ekologiczną w Poleskim Parku Narodowym w 2026 roku z podziałem na 2-części”

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
22. januar 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Tjenester
Referanse
2026/BZP 00033260/01
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
Lubelskie, Polen
Publisert
26. august 2026
Organisasjon
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Frist for spørsmål

15. januar 2026

Frist for innlevering

22. januar 2026

VinnersjansePRO
🔒
Oppgrader til Professional
Se din estimerte vinnersjanse basert på historiske data.
Oppgrader til Professional →
SektorinnsiktPRO
🔒
Lås opp sektorinnsikt
Se gjennomsnittlige vinnerpriser, konkurransenivåer og markedstrender.
Oppgrader til Professional →
Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
Ikke spesifisert
Sted
Lubelskie
Type
Tjenester
Markedsbenchmark
Gj.snittlig vinnerpris
€779,692
Gj.snittlig antall tilbud
0.3
Konkurranse
Lav
SMB-vinnere
83%
2,709 analyserte anbud

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

„Wykonanie usług wyżywienia uczestników warsztatów, zajęć edukacyjnych oraz konkursów upowszechniających wiedzę ekologiczną w Poleskim Parku Narodowym w 2026 roku z podziałem na 2-części”
EU-finansiert

Kjør risikoanalyse

Identifiser potensielle risikoer, inkonsekvenser og varsellamper i alle anbudsunderlag. Få en detaljert risikorapport med alvorlighetsgrader og anbefalinger for risikoreduserende tiltak.

Logg inn

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • EU funding compliance required

Dokumenter

18 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

2026BZP 0003326001.pdfPDF
2026BZP 0003326001.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Informacja o kwocie.pdfPDF
Informacja o kwocie.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty-1.pdfPDF
Informacja o wyborze najkorzystniejszej ofert...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Informacja z otwarcia ofert (003).pdfPDF
Informacja z otwarcia ofert (003).pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
SWZ-Wyżywienie_2026.pdfPDF
SWZ-Wyżywienie_2026.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ZAŁ_NR_10_do SWZ_.docxDOC
ZAŁ_NR_10_do SWZ_.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ZAŁ_NR_11_do SWZ_.docxDOC
ZAŁ_NR_11_do SWZ_.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ZAŁ_NR_12_do SWZ_.docxDOC
ZAŁ_NR_12_do SWZ_.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ZAŁ_NR_13_do SWZ_.docxDOC
ZAŁ_NR_13_do SWZ_.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ZAŁ_NR_1_do SWZ_OPZ.pdfPDF
ZAŁ_NR_1_do SWZ_OPZ.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ZAŁ_NR_2_do SWZ_wykluczenie.docxDOC
ZAŁ_NR_2_do SWZ_wykluczenie.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ZAŁ_NR_3_do SWZ_.docxDOC
ZAŁ_NR_3_do SWZ_.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ZAŁ_NR_4_do SWZ_.docxDOC
ZAŁ_NR_4_do SWZ_.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ZAŁ_NR_5_do SWZ_.docxDOC
ZAŁ_NR_5_do SWZ_.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ZAŁ_NR_6_do SWZ_.docxDOC
ZAŁ_NR_6_do SWZ_.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ZAŁ_NR_7_do SWZ_.docxDOC
ZAŁ_NR_7_do SWZ_.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ZAŁ_NR_8_do SWZ_.docxDOC
ZAŁ_NR_8_do SWZ_.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ZAŁ_NR_9_do SWZ_wzór umowy.pdfPDF
ZAŁ_NR_9_do SWZ_wzór umowy.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline