Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 3 000 000 zł, z przeznaczeniem na pokrycie planowanego deficytu budżetowego oraz wydatków inwestycyjnych Miasta Krasnystaw w 2026 roku

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
6. februar 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Tjenester
Referanse
2026/BZP 00076888/01
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
Lubelskie, Polen
Publisert
26. august 2026
Organisasjon
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Frist for spørsmål

30. januar 2026

Frist for innlevering

6. februar 2026

VinnersjansePRO
🔒
Oppgrader til Professional
Se din estimerte vinnersjanse basert på historiske data.
Oppgrader til Professional →
KjøperinnsiktPRO
🔒
Lås opp kjøperinnsikt
Se forbruksmønstre, foretrukne prosedyrer og mer.
Oppgrader til Professional →
SektorinnsiktPRO
🔒
Lås opp sektorinnsikt
Se gjennomsnittlige vinnerpriser, konkurransenivåer og markedstrender.
Oppgrader til Professional →
Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
Ikke spesifisert
Sted
Lubelskie
Type
Tjenester
Markedsbenchmark
Gj.snittlig vinnerpris
€724,215
Gj.snittlig antall tilbud
0.6
Konkurranse
Lav
SMB-vinnere
62%
9,313 analyserte anbud

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 3 000 000 zł, z przeznaczeniem na pokrycie planowanego deficytu budżetowego oraz wydatków inwestycyjnych Miasta Krasnystaw w 2026 roku

Kjør risikoanalyse

Identifiser potensielle risikoer, inkonsekvenser og varsellamper i alle anbudsunderlag. Få en detaljert risikorapport med alvorlighetsgrader og anbefalinger for risikoreduserende tiltak.

Logg inn

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

12 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdfPDF
Informacja o wyborze najkorzystniejszej ofert...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Informacja z otwarcia ofert 02_01_2026.pdfPDF
Informacja z otwarcia ofert 02_01_2026.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
SWZ_1.pdfPDF
SWZ_1.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Wyjaśnienia 03_02_2026.7zZIP
Wyjaśnienia 03_02_2026.7z

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Wyjaśnienie treści SWZ 04_02_2026.pdfPDF
Wyjaśnienie treści SWZ 04_02_2026.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr_1 do SWZ Formularz ofertowy.docxDOC
Załącznik nr_1 do SWZ Formularz ofertowy.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr_2 do SWZ Oswiadczenie_dotyczace_spelnienia_warunkow_udzialu_w_poste...DOC
Załącznik nr_2 do SWZ Oswiadczenie_dotyczace_...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr_3 do SWZ Oswiadczenie_o_braku_podstaw_do_wykluczenia.docDOC
Załącznik nr_3 do SWZ Oswiadczenie_o_braku_po...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr_4 do SWZ Oswiadczenie_wykonawcow_wspolnie_ubiegajacych_sie_o_udziel...DOC
Załącznik nr_4 do SWZ Oswiadczenie_wykonawcow...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr_5 do SWZ Zobowiazanie_podmiotu.docDOC
Załącznik nr_5 do SWZ Zobowiazanie_podmiotu.d...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr_6 do SWZ Dokumenty księgowe.7zZIP
Załącznik nr_6 do SWZ Dokumenty księgowe.7z

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr_7 do SWZ Tabela Obliczania Ceny Zamówienia_.xlsXLS
Załącznik nr_7 do SWZ Tabela Obliczania Ceny ...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline