Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

101196 & MEN3006 - Menen, Flytting av Aquafin-kollektor i forbindelse med Leiewerken + Kommunalt avløp og klimarobuste tiltak langs Aquafin-prosjektområdet (Waalvest og Arsenaalstraat)

Åpen
Frist
22 dager igjen
25. september 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
101196_MEN3006
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
BE254, Belgium
Publisert
26. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

4. august 2026

Frist for spørsmål

18. september 2026

Frist for innlevering

25. september 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
6 måneder
Sted
BE254
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

101196 & MEN3006 - Menen, Verplaatsen van Aquafin collector ikv Leiewerken + Gemeentelijke riolering en klimaat robuuste maatregelen langs projectzone Aquafin (Waalvest en Arsenaalstraat). Rioleringswerken : - buizen PP ø 250 mm en ø 315 mm - gewapende betonbuizen ø 800 mm - GVK-buizen ø 300 mm, 500 mm, 600 mm en 800 mm - Waterdoorlatende buizen in PP ø 250 mm - Toegangs- en inspectieputten: 27 stuks - ter plaatse gestorte overstort: 1 stuk - rioleringen op cement gestabiliseerde grindpalen -

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

38 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
00. Overzicht bijlagen.pdfPDF
00. Overzicht bijlagen.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
01. Bijzonder Bestek voor transportprojecten_101.196-MEN3006_TOTAAL.pdfPDF
01. Bijzonder Bestek voor transportprojecten_...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.01 Staat der verletdagen.xlsxXLS
03.01 Staat der verletdagen.xlsx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.02 attest verzekering.pdfPDF
03.02 attest verzekering.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.03 Onderhoudsfiches.xlsxXLS
03.03 Onderhoudsfiches.xlsx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.04 werfpaneel.pdfPDF
03.04 werfpaneel.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.05 Verklaring naleving minimumlonen.pdfPDF
03.05 Verklaring naleving minimumlonen.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.06 typedetail 28.pdfPDF
03.06 typedetail 28.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.07 detailformulieren Vlario aansluitingen.xlsmDOC
03.07 detailformulieren Vlario aansluitingen....

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.08 Ethische Code Infra.pdfPDF
03.08 Ethische Code Infra.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.09 BasisInstructies Veiligheid (BIV) voor externen.pdfPDF
03.09 BasisInstructies Veiligheid (BIV) voor ...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.09 Klantentevredenheid als selectiecriterium.pdfPDF
03.09 Klantentevredenheid als selectiecriteri...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.10 Overzicht grindpalen.pdfPDF
03.10 Overzicht grindpalen.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.11 Overzicht rioolvakken.zipZIP
03.11 Overzicht rioolvakken.zip

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.12 Overzicht inspectieputten.zipZIP
03.12 Overzicht inspectieputten.zip

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.13 Raming te vergraven grond en opmetingstabel.pdfPDF
03.13 Raming te vergraven grond en opmetingst...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.14 Ten laste neming betalende partijen.pdfPDF
03.14 Ten laste neming betalende partijen.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.15 Verslag coördinatievergadering.pdfPDF
03.15 Verslag coördinatievergadering.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.16 Bemalingsnota.pdfPDF
03.16 Bemalingsnota.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.17 opmetiing peilbuizen.pdfPDF
03.17 opmetiing peilbuizen.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.18 Plantenlijst.pdfPDF
03.18 Plantenlijst.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.19 Proevenplan.zipZIP
03.19 Proevenplan.zip

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.20 Aktename archeologie 2025 08 13.pdfPDF
03.20 Aktename archeologie 2025 08 13.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.21 technisch verslag.zipZIP
03.21 technisch verslag.zip

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.22 sloopopvolgingsplan.zipZIP
03.22 sloopopvolgingsplan.zip

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.23 VGP-CD-PID Menen 101196+MEN3006.pdfPDF
03.23 VGP-CD-PID Menen 101196+MEN3006.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.24. overlegvergadering omleiding en signalisatie.pdfPDF
03.24. overlegvergadering omleiding en signal...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.25 Fasering en omleidingen v4.pdfPDF
03.25 Fasering en omleidingen v4.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.26 hoeveelheden kunstwerken.pdfPDF
03.26 hoeveelheden kunstwerken.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.27 Principetekening.zipZIP
03.27 Principetekening.zip

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.28 VCA lijst onderaanneming Aquafin.zipZIP
03.28 VCA lijst onderaanneming Aquafin.zip

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.29 Bestaande debieten.pdfPDF
03.29 Bestaande debieten.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.30 Procesvergunning.docxDOC
03.30 Procesvergunning.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03.31 SchoolUrenWaalvest.pdfPDF
03.31 SchoolUrenWaalvest.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
06. inschrijvingsbiljet_101.1966-MEN30066.docxDOC
06. inschrijvingsbiljet_101.1966-MEN30066.doc...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
101196_MEN3006 plannen.zipZIP
101196_MEN3006 plannen.zip

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
101196_MEN3006 samenvattende meetstaat.xlsxXLS
101196_MEN3006 samenvattende meetstaat.xlsx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline