Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Tunge renoveringsarbeider på en bygning med 7 sosiale boliger og 2 næringslokaler, beliggende Chaussée de Wavre 741 i 1040 ETTERBEEK. Innenfor rammen av denne kontrakten ønsker oppdragsgiver å styrke sosial samhørighet og bærekraftig utvikling ved å gjennomføre en innsats for opplæring, integrering eller sosio-profesjonell integrering.

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
1. september 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
2270/2014/04/02_WAVRE_741
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
BE100, Belgium
Publisert
26. august 2026
Organisasjon
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

2. juli 2026

Frist for spørsmål

25. august 2026

Frist for innlevering

1. september 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
6 måneder
Sted
BE100
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Travaux de Rénovation Lourde d'un immeuble de 7 logements sociaux et 2 espaces commerciaux, sis Chaussée de Wavre 741 à 1040 ETTERBEEK. Les travaux comprennent notamment : - L’ensemble des travaux de gros œuvre et de stabilité, incluant les reprises en sous-œuvre, les transformations structurelles ponctuelles ainsi que le remplacement complet de la toiture. - L’ensemble des travaux relatifs aux techniques spéciales, comprenant l’installation d’un système hybride associant pompe à chaleur et chau

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

66 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-II.1-CSC_Admin_BGHM_MT2026-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-II.1-CSC_Admin_BGHM_MT2026-NL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-II.1-CSC_Admin_SLRB_MT2026-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-II.1-CSC_Admin_SLRB_MT2026-FR.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-II.2.1-CSC_Tech_AR-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-II.2.1-CSC_Tech_AR-FR.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-II.2.1-CSC_Tech_AR-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-II.2.1-CSC_Tech_AR-NL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-II.2.2-CSC_Tech_STAB-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-II.2.2-CSC_Tech_STAB-FR.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-II.2.2-CSC_Tech_STAB-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-II.2.2-CSC_Tech_STAB-NL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-II.2.3-CSC_Tech_TS-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-II.2.3-CSC_Tech_TS-FR.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-II.2.3-CSC_Tech_TS-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-II.2.3-CSC_Tech_TS-NL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.10-InventaireAmiante.pdfPDF
WAV_741-BA-III.10-InventaireAmiante.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.11.1-EXIST-Plans_Archives.pdfPDF
WAV_741-BA-III.11.1-EXIST-Plans_Archives.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.11.2-EXIST-Plans_SitExist.pdfPDF
WAV_741-BA-III.11.2-EXIST-Plans_SitExist.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.11.3-EXIST-Sondages.pdfPDF
WAV_741-BA-III.11.3-EXIST-Sondages.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.11.4-EXIST-EssaiDeSol.pdfPDF
WAV_741-BA-III.11.4-EXIST-EssaiDeSol.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.11.5-FotoReport-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.11.5-FotoReport-NL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.11.5-RapportPhoto-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.11.5-RapportPhoto-FR.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.12.1-PEB_Proposition.pdfPDF
WAV_741-BA-III.12.1-PEB_Proposition.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.12.2-PEB_Rapport.pdfPDF
WAV_741-BA-III.12.2-PEB_Rapport.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.13.1-PU_Plans.pdfPDF
WAV_741-BA-III.13.1-PU_Plans.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.13.2-PU_Octroi.pdfPDF
WAV_741-BA-III.13.2-PU_Octroi.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.13.3-PU_Avis_SIAMU.pdfPDF
WAV_741-BA-III.13.3-PU_Avis_SIAMU.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.14-AttestationDeVisite-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.14-AttestationDeVisite-FR.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.1-Formulaire_S2026-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.1-Formulaire_S2026-FR.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.1-Formulier_S2026-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.1-Formulier_S2026-NL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.2.1-MR_BordereauSoumission-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.1-MR_BordereauSoumission_v2-...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.2.1-MR_BordereauSoumission-FR.xlsxXLS
WAV_741-BA-III.2.1-MR_BordereauSoumission_v2-...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.2.1-SO_Inschrijvingsborderel-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.1-SO_Inschrijvingsborderel_v...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.2.1-SO_Inschrijvingsborderel-NL.xlsxXLS
WAV_741-BA-III.2.1-SO_Inschrijvingsborderel_v...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_01_General-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_01_General-FR.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_01_General-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_01_General-NL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_02_Electricite-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_02_Electricite-FR_N...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_03_Men.Int-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_03_Men.Int-FR_NL.pd...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_04_Surfaces-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_04_Surfaces-FR.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_04_Surfaces-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_04_Surfaces-NL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2B-MD-STAB_01_General-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2B-MD-STAB_01_General-FR.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2B-MD-STAB_01_General-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2B-MD-STAB_01_General-NL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2B-MD-STAB_02_BordereauArmatures.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2B-MD-STAB_02_BordereauArmat...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2C-MD-TS_01_General-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2C-MD-TS_01_General-FR.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2C-MD-TS_01_General-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2C-MD-TS_01_General-NL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2C-MD-TS_02_Radiateurs.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2C-MD-TS_02_Radiateurs.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.3-PanneauxDeChantier-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.3-PanneauxDeChantier-FR_NL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.4-FormulairesTypes_DV-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.4-FormulairesTypes_DV-FR.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.4-FormulairesTypes_DV-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.4-FormulairesTypes_DV-NL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.5.1-ClausesSocialesFlexibles-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.5.1-ClausesSocialesFlexibles-F...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.5.1-SocialeClausules_2017-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.5.1-SocialeClausules_2017-NL.p...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.5.2-ClausesSocialesFlexibles-CALCUL-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.5.2-ClausesSocialesFlexibles-C...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.5-SocialeClausules_Berekening-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.5-SocialeClausules_Berekening-...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_00_Legendes-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_00_Legendes-FR_NL....

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_01_Implantation-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_01_Implantation-FR...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_02_Demolitions-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_02_Demolitions-FR_...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_03_Execution-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_03_Execution-FR_NL...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_04_Details-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_04_Details-FR_NL.p...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_05_Men.Ext-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_05_Men.Ext-FR_NL.p...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_06_Men.Int-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_06_Men.Int-FR_NL.p...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_07_Electricite-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_07_Electricite-FR_...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_08_Mobilier-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_08_Mobilier-FR_NL....

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.6B-PLANS-STAB_Complet-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6B-PLANS-STAB_Complet-FR_NL.pd...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.6C-PLANS-TS-Complet-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6C-PLANS-TS-Complet-FR_NL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.7-CSS_PSS-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.7-CSS_PSS-FR.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.7-CSS_PSS-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.7-CSS_PSS-NL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.8-Documenten_EXE_AsBuilt-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.8-Documenten_EXE_AsBuilt-NL.pd...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.8-Documents_EXE_AsBuilt-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.8-Documents_EXE_AsBuilt-FR.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.9.1-CheckList_RP-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.9.1-CheckList_RP-FR.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.9.1-CheckList_RP-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.9.1-CheckList_RP-NL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.9.2-CheckList_RP-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.9.2-CheckList_RP-FR.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAV_741-BA-III.9.2-CheckList_RP-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.9.2-CheckList_RP-NL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline