Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Zware renovatiewerken van een gebouw met 7 sociale woningen en 2 commerciële ruimtes, gelegen Chaussée de Wavre 741 te 1040 ETTERBEEK. In het kader van deze opdracht wenst de aanbestedende dienst de sociale cohesie en duurzame ontwikkeling te versterken door inspanningen te leveren op het gebied van opleiding, inschakeling of sociaal-professionele integratie.

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
1 september 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
2270/2014/04/02_WAVRE_741
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
BE100, Belgium
Gepubliceerd
26 augustus 2026
Organisatie
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

2 juli 2026

Deadline voor vragen

25 augustus 2026

Deadline voor inschrijving

1 september 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
6 maanden
Locatie
BE100
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Travaux de Rénovation Lourde d'un immeuble de 7 logements sociaux et 2 espaces commerciaux, sis Chaussée de Wavre 741 à 1040 ETTERBEEK. Les travaux comprennent notamment : - L’ensemble des travaux de gros œuvre et de stabilité, incluant les reprises en sous-œuvre, les transformations structurelles ponctuelles ainsi que le remplacement complet de la toiture. - L’ensemble des travaux relatifs aux techniques spéciales, comprenant l’installation d’un système hybride associant pompe à chaleur et chau

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

66 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-II.1-CSC_Admin_BGHM_MT2026-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-II.1-CSC_Admin_BGHM_MT2026-NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-II.1-CSC_Admin_SLRB_MT2026-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-II.1-CSC_Admin_SLRB_MT2026-FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-II.2.1-CSC_Tech_AR-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-II.2.1-CSC_Tech_AR-FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-II.2.1-CSC_Tech_AR-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-II.2.1-CSC_Tech_AR-NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-II.2.2-CSC_Tech_STAB-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-II.2.2-CSC_Tech_STAB-FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-II.2.2-CSC_Tech_STAB-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-II.2.2-CSC_Tech_STAB-NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-II.2.3-CSC_Tech_TS-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-II.2.3-CSC_Tech_TS-FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-II.2.3-CSC_Tech_TS-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-II.2.3-CSC_Tech_TS-NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.10-InventaireAmiante.pdfPDF
WAV_741-BA-III.10-InventaireAmiante.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.11.1-EXIST-Plans_Archives.pdfPDF
WAV_741-BA-III.11.1-EXIST-Plans_Archives.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.11.2-EXIST-Plans_SitExist.pdfPDF
WAV_741-BA-III.11.2-EXIST-Plans_SitExist.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.11.3-EXIST-Sondages.pdfPDF
WAV_741-BA-III.11.3-EXIST-Sondages.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.11.4-EXIST-EssaiDeSol.pdfPDF
WAV_741-BA-III.11.4-EXIST-EssaiDeSol.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.11.5-FotoReport-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.11.5-FotoReport-NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.11.5-RapportPhoto-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.11.5-RapportPhoto-FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.12.1-PEB_Proposition.pdfPDF
WAV_741-BA-III.12.1-PEB_Proposition.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.12.2-PEB_Rapport.pdfPDF
WAV_741-BA-III.12.2-PEB_Rapport.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.13.1-PU_Plans.pdfPDF
WAV_741-BA-III.13.1-PU_Plans.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.13.2-PU_Octroi.pdfPDF
WAV_741-BA-III.13.2-PU_Octroi.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.13.3-PU_Avis_SIAMU.pdfPDF
WAV_741-BA-III.13.3-PU_Avis_SIAMU.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.14-AttestationDeVisite-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.14-AttestationDeVisite-FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.1-Formulaire_S2026-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.1-Formulaire_S2026-FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.1-Formulier_S2026-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.1-Formulier_S2026-NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.2.1-MR_BordereauSoumission-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.1-MR_BordereauSoumission_v2-...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.2.1-MR_BordereauSoumission-FR.xlsxXLS
WAV_741-BA-III.2.1-MR_BordereauSoumission_v2-...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.2.1-SO_Inschrijvingsborderel-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.1-SO_Inschrijvingsborderel_v...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.2.1-SO_Inschrijvingsborderel-NL.xlsxXLS
WAV_741-BA-III.2.1-SO_Inschrijvingsborderel_v...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_01_General-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_01_General-FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_01_General-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_01_General-NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_02_Electricite-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_02_Electricite-FR_N...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_03_Men.Int-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_03_Men.Int-FR_NL.pd...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_04_Surfaces-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_04_Surfaces-FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_04_Surfaces-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_04_Surfaces-NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.2.2B-MD-STAB_01_General-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2B-MD-STAB_01_General-FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.2.2B-MD-STAB_01_General-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2B-MD-STAB_01_General-NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.2.2B-MD-STAB_02_BordereauArmatures.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2B-MD-STAB_02_BordereauArmat...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.2.2C-MD-TS_01_General-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2C-MD-TS_01_General-FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.2.2C-MD-TS_01_General-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2C-MD-TS_01_General-NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.2.2C-MD-TS_02_Radiateurs.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2C-MD-TS_02_Radiateurs.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.3-PanneauxDeChantier-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.3-PanneauxDeChantier-FR_NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.4-FormulairesTypes_DV-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.4-FormulairesTypes_DV-FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.4-FormulairesTypes_DV-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.4-FormulairesTypes_DV-NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.5.1-ClausesSocialesFlexibles-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.5.1-ClausesSocialesFlexibles-F...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.5.1-SocialeClausules_2017-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.5.1-SocialeClausules_2017-NL.p...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.5.2-ClausesSocialesFlexibles-CALCUL-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.5.2-ClausesSocialesFlexibles-C...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.5-SocialeClausules_Berekening-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.5-SocialeClausules_Berekening-...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_00_Legendes-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_00_Legendes-FR_NL....

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_01_Implantation-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_01_Implantation-FR...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_02_Demolitions-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_02_Demolitions-FR_...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_03_Execution-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_03_Execution-FR_NL...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_04_Details-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_04_Details-FR_NL.p...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_05_Men.Ext-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_05_Men.Ext-FR_NL.p...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_06_Men.Int-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_06_Men.Int-FR_NL.p...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_07_Electricite-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_07_Electricite-FR_...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_08_Mobilier-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_08_Mobilier-FR_NL....

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.6B-PLANS-STAB_Complet-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6B-PLANS-STAB_Complet-FR_NL.pd...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.6C-PLANS-TS-Complet-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6C-PLANS-TS-Complet-FR_NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.7-CSS_PSS-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.7-CSS_PSS-FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.7-CSS_PSS-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.7-CSS_PSS-NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.8-Documenten_EXE_AsBuilt-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.8-Documenten_EXE_AsBuilt-NL.pd...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.8-Documents_EXE_AsBuilt-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.8-Documents_EXE_AsBuilt-FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.9.1-CheckList_RP-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.9.1-CheckList_RP-FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.9.1-CheckList_RP-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.9.1-CheckList_RP-NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.9.2-CheckList_RP-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.9.2-CheckList_RP-FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

WAV_741-BA-III.9.2-CheckList_RP-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.9.2-CheckList_RP-NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline