Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Rammeavtale med bestillingsordrer for levering av hagebruksprodukter, planter og hjelpemidler til byen Lille og dens tilknyttede kommuner Lomme og Hellemmes - Gjenåpning av parsell 06-10-16-18-22 av prosedyre 2025AC012DCP

Åpen
Frist
13 dager igjen
16. september 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
26-72780
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
Hauts-de-France, Frankrike
Publisert
26. august 2026
Organisasjon
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

23. juli 2026

Frist for spørsmål

9. september 2026

Frist for innlevering

16. september 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
48 måneder
Sted
Hauts-de-France
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Le présent marché porte sur la fourniture de produits horticoles, de végétaux et d'auxiliaires à destination de la Ville de Lille et de ses communes associées de Lomme et Hellemmes. La consultation est passée selon la procédure d'Appel d'offres ouvert, conformément aux articles R2124-2 1°, R2121-2 à R2161-5 du Code de la commande publique. Il se compose de 5 lots donnant lieu chacun à un accord-cadre à émission de bons de commande, sans montant minimum et avec un montant maximum tel que défini a

Kjør risikoanalyse

Identifiser potensielle risikoer, inkonsekvenser og varsellamper i alle anbudsunderlag. Få en detaljert risikorapport med alvorlighetsgrader og anbefalinger for risikoreduserende tiltak.

Logg inn

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

2 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Dossier de consultation (DCE)DOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Avis TED (PDF)PDF
ted_509482-2026.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline