Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Zakup usług dostępu do sieci Internet oraz dzierżawy włókien światłowodowych dla Sądu Apelacyjnego w Poznaniu.

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
29. januar 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Tjenester
Referanse
2025/BZP 00620820/01
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
Wielkopolskie, Polen
Publisert
25. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Frist for spørsmål

22. januar 2026

Frist for innlevering

29. januar 2026

VinnersjansePRO
🔒
Oppgrader til Professional
Se din estimerte vinnersjanse basert på historiske data.
Oppgrader til Professional →
KjøperinnsiktPRO
🔒
Lås opp kjøperinnsikt
Se forbruksmønstre, foretrukne prosedyrer og mer.
Oppgrader til Professional →
SektorinnsiktPRO
🔒
Lås opp sektorinnsikt
Se gjennomsnittlige vinnerpriser, konkurransenivåer og markedstrender.
Oppgrader til Professional →
Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
24 måneder
Sted
Wielkopolskie
Type
Tjenester
Markedsbenchmark
Gj.snittlig vinnerpris
€1,048,347
Gj.snittlig antall tilbud
0.9
Konkurranse
Lav
SMB-vinnere
88%
6,452 analyserte anbud

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Zakup usług dostępu do sieci Internet oraz dzierżawy włókien światłowodowych dla Sądu Apelacyjnego w Poznaniu.

Kjør risikoanalyse

Identifiser potensielle risikoer, inkonsekvenser og varsellamper i alle anbudsunderlag. Få en detaljert risikorapport med alvorlighetsgrader og anbefalinger for risikoreduserende tiltak.

Logg inn

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

20 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Załącznik nr 5 - wzór umowy.docxDOC
Załącznik nr 5 - wzór umowy.docx -- 60.4 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
zał. nr 2 do wzoru umowy SLA_Internet.docxDOC
zał. nr 2 do wzoru umowy SLA_Internet.docx -- 44.8 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
zał. nr. 2 do wzoru umowy SLA_Światłowód.docxDOC
zał. nr. 2 do wzoru umowy SLA_Światłowód.docx -- 44.5 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
08de4f65-9e54-1551-47ec-270001f6860e.pdfPDF
08de4f65-9e54-1551-47ec-270001f6860e.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
09.01.2025 Wyjaśnienia_zmiana SWZ(1).pdfPDF
09.01.2025 Wyjaśnienia_zmiana SWZ(1).pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
15.01.2026 Wyjaśnienia_zmiana SWZ(2).pdfPDF
15.01.2026 Wyjaśnienia_zmiana SWZ(2).pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
21.01.2026 Wyjaśnienia_zmiana SWZ(3)-sig.pdfPDF
21.01.2026 Wyjaśnienia_zmiana SWZ(3)-sig.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
23.01.2026 Wyjaśnienia_zmiana SWZ(4)-sig.pdfPDF
23.01.2026 Wyjaśnienia_zmiana SWZ(4)-sig.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Informacja_z_otwarcia - łącza.2025.pdfPDF
Informacja_z_otwarcia - łącza.2025.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ogłoszenie 08de59c0-d1ed-dc54-47ec-270001225619.pdfPDF
ogłoszenie 08de59c0-d1ed-dc54-47ec-2700012256...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ogłoszenie o zmianie - 08de5440-5586-d75d-47ec-270001f7067c (1).pdfPDF
ogłoszenie o zmianie - 08de5440-5586-d75d-47e...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
popr. Załącznik nr 5 - wzór umowy.pdfPDF
popr. Załącznik nr 5 - wzór umowy.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
SWZ _łącza_2025.pdfPDF
SWZ _łącza_2025.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy- łącza.2025.docDOC
Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy- łącza.20...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr 2.1 -Część 1 _OPZ_Internet.docxDOC
Załącznik nr 2.1 -Część 1 _OPZ_Internet.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr 2.2 - Część 2_OPZ_Światłowód.docxDOC
Załącznik nr 2.2 - Część 2_OPZ_Światłowód.doc...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr 3a - oswiadczenia-podmiotu-udostepniajacego-zasoby-z-art-125-ust-5-...DOC
Załącznik nr 3a - oswiadczenia-podmiotu-udost...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr 3 - oswiadczenia-wykonawcy-wykonawcow-z-art-125-ust-1 Pzp.docxDOC
Załącznik nr 3 - oswiadczenia-wykonawcy-wykon...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr 4 - Zobowiązanie udostępniającego zasoby.docxDOC
Załącznik nr 4 - Zobowiązanie udostępniająceg...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr 6 - Oświadczenie Wykonawcow wspolnie ubiegajacych- art. 117.docxDOC
Załącznik nr 6 - Oświadczenie Wykonawcow wspo...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline