Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Rammeavtale med én entreprenør per lot for forsikring og relaterte tjenester for den kontraherende foreningen Limburg.net

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
29. juli 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
AK10_260506
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
BE224, Belgium
Publisert
26. august 2026
Organisasjon
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

29. juni 2026

Frist for spørsmål

22. juli 2026

Frist for innlevering

29. juli 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
72 måneder
Sted
BE224
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

De huidige opdracht is een opdracht voor diensten (intellectuele dienstverlening) Hij valt onder de categorie 06A van de bijlage 2 van de wet van 17 juni 2016 en betreft: HERNIEUWING EN IN CONCURRENTIE STELLING VAN DE VERZEKERINGSPORTEFEUILLE EN AANVERWANTE DIENSTEN De opdracht voor verzekeringsdiensten is onderverdeeld in verschillende percelen en luiken zoals hierna informatief aangeduid en zoals ze later omschreven worden in het technisch dossier van het bestek en inventaris. Deze uitsplitsin

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

4 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
AK10_260506_Deel IV Bijlagen.docxDOC
AK10_260506_Deel IV Bijlagen.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
AK10_260506_Verzekeringen_Selectieleidraad.pdfPDF
AK10_260506_Verzekeringen_Selectieleidraad.pd...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ESPD_request_nl.pdfPDF
ESPD_request_nl.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline