Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

EKO-1 Almere Projectmatige woningen en commerciële maatschappelijke voorzieningen in blok C1

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
16. mars 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
562252
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
Flevoland, Netherlands
Publisert
24. august 2026
Organisasjon
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

21. januar 2026

Frist for spørsmål

9. mars 2026

Frist for innlevering

16. mars 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
Ikke spesifisert
Sted
Flevoland
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Deze tenderprocedure betreft het sluiten van een koopovereenkomst met één partij voor de uitgifte van één perceel bouwgrond, bestemd voor de ontwikkeling en realisatie van projectmatige grondgebondenwoningen in een rij, Appartementen en Commerciële maatschappelijke voorziening(en) in het plangebied Europakwartier Oost 1 (EKO-1) te Almere.

Kjør risikoanalyse

Identifiser potensielle risikoer, inkonsekvenser og varsellamper i alle anbudsunderlag. Få en detaljert risikorapport med alvorlighetsgrader og anbefalinger for risikoreduserende tiltak.

Logg inn

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

20 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

TN562252 - EFE3 Vrijwillige aankondiging van een opdracht 20260119161438DOC
TN562252 - EFE3 Vrijwillige aankondiging van ... -- 141.5 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage 10 Formulier Grondbiedingen Blok C1 - (ref.nr. IA2025.11.01)DOC
Bijlage 10 Formulier Grondbiedingen Blok C1 -... -- 33.7 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage 11 Uniform Europees AanbestedingsdocumentDOC
Bijlage 11 Uniform Europees Aanbestedingsdocu... -- 339.0 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage 12 Referentieformulier IA2025.11.01DOC
Bijlage 12 Referentieformulier IA2025.11.01 -- 33.3 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage 13 20210923_BRM3&4_RioleringDOC
Bijlage 13 20210923_BRM3&4_Riolering -- 728.6 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage 1 Model-concept KOV tender C1 - EKO1DOC
Bijlage 1 Model-concept KOV tender C1 - EKO1 -- 489.0 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
BIjlage 2 AV 2019 vastgesteld 18 december 2018DOC
BIjlage 2 AV 2019 vastgesteld 18 december 201... -- 670.6 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage 3 Allonge antispeculatiebeding bij de AV 2019DOC
Bijlage 3 Allonge antispeculatiebeding bij de... -- 88.0 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage 4 Stedenbouwkundige en programmatische hoofdopzet restant stadsblok C1DOC
Bijlage 4 Stedenbouwkundige en programmatisch... -- 11.6 MB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage 5 uitgiftetekening restant C1_CONCEPTDOC
Bijlage 5 uitgiftetekening restant C1_CONCEPT -- 123.7 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage 6 ip4e eko1 fase3-Velden C1 C2 C3 C4 C5-27-11-2025DOC
Bijlage 6 ip4e eko1 fase3-Velden C1 C2 C3 C4 ... -- 1.3 MB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage 7 Overzichtskaart blokken en partijen EKODOC
Bijlage 7 Overzichtskaart blokken en partijen... -- 611.9 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage 8 Visie_Ecologie_2020_Bouwen_met_natuur_Gemeente_AlmereDOC
Bijlage 8 Visie_Ecologie_2020_Bouwen_met_natu... -- 7.4 MB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage 9 concept Wachtkamerovereenkomst C1 EKO1DOC
Bijlage 9 concept Wachtkamerovereenkomst C1 E... -- 114.4 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Koopovereenkomst met BijlagenDOC
Koopovereenkomst met Bijlagen -- 265.2 MB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Tenderleidraad EKO, restant blok C1 - DEFDOC
Tenderleidraad EKO, restant blok C1 - DEF -- 598.9 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
uea_562252_20251211170110DOC
uea_562252_20251211170110 -- 339.0 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
1ste NvI - Blok C1 - IA2025.11.01DOC
1ste NvI - Blok C1 - IA2025.11.01 -- 187.1 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2021 01 05 New Brooklyn te leveren producten Q-team (behorende bij Bijlage 4)DOC
2021 01 05 New Brooklyn te leveren producten ... -- 21.1 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2e NvI - Blok C1 - IA2025.11.01DOC
2e NvI - Blok C1 - IA2025.11.01 -- 178.7 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline