Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Support and Maintenance of the IDP Website Infrastructure

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
17. oktober 2025
Kontraktsdetaljer
Kategori
Negotiated Procedure
Referanse
009019-2026
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
Inner London - West, Storbritannia
Publisert
27. august 2026
Organisasjon
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

2. februar 2026

Frist for spørsmål

10. oktober 2025

Frist for innlevering

17. oktober 2025

Kontraktens startdato

12. februar 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
37 måneder
Sted
Inner London - West
Type
Negotiated Procedure

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Support and maintenance for the IDP 4D database utilised by the British Library as the repository for the 50,000 records from Dunhuang and other sites of the Eastern Silk Roads to be stored and made freely available online.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

3 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

OCDS RecordDOC
009019-2026_ocds_record.json

The British Library seeks a provider for support and maintenance of its IDP 4D database, which stores and makes freely available 50,000 records from Dunhuang and other Eastern Silk Roads sites.

Vis
OCDS Release PackageDOC
009019-2026_ocds_release.json

This document is an OCDS data package detailing the contract awarded by the British Library Board to 4D SAS for the support and maintenance of the IDP 4D database.

Vis
Official PDF VersionPDF
009019-2026_official.pdf

This document is an award notice from the British Library Board detailing the direct award of a £136,449.98 contract to 4D SAS for the support and maintenance of the IDP 4D database until March 2029.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline