Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

RFT 05/26DL – RFT for etablering av en enkeltparts rammeavtale for arkitektoniske designtjenester, inkludert spesialistkompetanse, for prosjektverdier under 1 million euro for ATU Donegal

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
12. august 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
8567723
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
IE041, Ireland
Publisert
26. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

7. juli 2026

Frist for spørsmål

5. august 2026

Frist for innlevering

12. august 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
48 måneder
Sted
IE041
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Atlantic Technological University (ATU) seeks tenders for the establishment of a Single Party Framework Agreement for Architectural Design Consultancy Services including Specialist Skills for minor works, maintenance, upgrades and refurbishment projects at its Donegal Campuses. Full details of the requirement are included in the documents appended to this notice.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

5 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

05-26DL Arch Services to ATUD.zipZIP
05-26DL Arch Services to ATUD.zip

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Contract Notice PDFPDF
8567723_contract_notice.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Clarification 3 28-07-26.pdfPDF
Clarification 3 28-07-26.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Clarifications 1-2 24-07-26.pdfPDF
Clarifications 1-2 24-07-26.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Clarifications 4-5 06-08-26.pdfPDF
Clarifications 4-5 06-08-26.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline