Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Laois County Council tender for the provision of the Dog Warden Service in County Laois and for the management and operation of the Dog Pound at Ballacolla for Laois County Council

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
1. desember 2025
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
6894615
Verdi
€1,000,000
Sted
IE063, Ireland
Publisert
26. august 2026
Organisasjon
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

4. november 2025

Frist for spørsmål

24. november 2025

Frist for innlevering

1. desember 2025

Budsjett
€1,000,000
Varighet
48 måneder
Sted
IE063
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Laois County Council wishes to engage a competent and experienced organisation or person as Services Provider for the provision of Dog Warden Services in County Laois, the management and operation of the Dog Pound facility located at Ballacolla, Co. Laois under the provision of the Control of Dogs Act, 1986 to 2010 and the inspection of Dog Breeding Establishments under the Dog Breeding Establishments Act, 2010.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

1 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Contract Notice PDFPDF
6894615_contract_notice.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline