Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Avhendelse av formuesgoder, ved offentlig auksjon, av kommersielle lokaler, beliggende i første etasje av bygningen på tomt R-8 av PIR el Junquillo, (nåværende bygning i calle Dalia, 10), i Cáceres.

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
20. juli 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
01-26-PATRIMONIAL/SP
Verdi
€581,356
Sted
ES432, Spain
Publisert
25. august 2026
CPV-kode
Ikke oppgitt
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

26. juni 2026

Frist for spørsmål

13. juli 2026

Frist for innlevering

20. juli 2026

Budsjett
€581,356
Varighet
Ikke spesifisert
Sted
ES432
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Enajenación patrimonial, mediante subasta pública, de locales de uso comercial, sitos en la planta del edificio levantado sobre la parcela R-8 del PIR el Junquillo, (actualmente edificio en calle Dalia, 10), de Cáceres.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

4 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Pliego tecnico (PPT): Anexo descripcion LOCALES.pdfPDF
Anexo descripcion LOCALES.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Documento adicional: Anexos.pdfPDF
Anexos.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Pliego administrativo (PCAP): Pliego.pdfPDF
Pliego.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Detalle de la licitacionDOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline