Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

MPFWA for levering av tjenester for ansettelse av en koordinator for programmet Kvinner i næringslivet for det lokale næringskontoret (LEO) i Dublin City

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
4. august 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
8561865
Verdi
€160,000
Sted
IE061, Ireland
Publisert
26. august 2026
Organisasjon
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

3. juli 2026

Frist for spørsmål

28. juli 2026

Frist for innlevering

4. august 2026

Budsjett
€160,000
Varighet
48 måneder
Sted
IE061
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

LEO Dublin City seeks a Co ordinator to manage and deliver the Women in Business Network. The role involves planning and delivering programme activities online, in person, or in hybrid form, with formats reviewed regularly in line with LEO requirements and public health guidance. The Network currently delivers at least 10 in person events annually, supported by accountability groups, monthly Zoom coffee meet ups and expert online sessions. The Network aims to maintain a minimum of 150 members, w
EU-finansiert

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • EU funding compliance required

Dokumenter

10 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Contract Notice PDFPDF
8561865_contract_notice.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Appendix (i) Cost Breakdown Schedule Final.docxDOC
Appendix (i) Cost Breakdown Schedule Final.do...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Appendix (iii) Multi-Party Framework Agreement_T andC_DRAFT.pdfPDF
Appendix (iii) Multi-Party Framework Agreemen...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Appendix (ii) NSSO_Public_Procurement_Procedures1.pdfPDF
Appendix (ii) NSSO_Public_Procurement_Procedu...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Appendix (iv) General Terms and Conditions for Services May 2021.pdfPDF
Appendix (iv) General Terms and Conditions fo...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Appendix (v) Additional Information for eTenders Notice Final.pdfPDF
Appendix (v) Additional Information for eTend...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Clarification Document #1.pdfPDF
Clarification Document #1.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
RFT MPFWA Co ordinator Women in Business Final.pdfPDF
RFT MPFWA Co ordinator Women in Business Fina...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
TRD Co-ordinator Women in Business Final.docxDOC
TRD Co-ordinator Women in Business Final.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
TRD Co-ordinator Women in Business Final.pdfPDF
TRD Co-ordinator Women in Business Final.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline