Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

MPFWA voor de levering van diensten voor de aanstelling van een coördinator voor het programma Vrouwen in het Bedrijfsleven voor het Lokaal Ondernemersloket (LEO) Dublin City

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
4 augustus 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
8561865
Waarde
€160,000
Locatie
IE061, Ireland
Gepubliceerd
26 augustus 2026
Organisatie
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

3 juli 2026

Deadline voor vragen

28 juli 2026

Deadline voor inschrijving

4 augustus 2026

Budget
€160,000
Looptijd
48 maanden
Locatie
IE061
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

LEO Dublin City seeks a Co ordinator to manage and deliver the Women in Business Network. The role involves planning and delivering programme activities online, in person, or in hybrid form, with formats reviewed regularly in line with LEO requirements and public health guidance. The Network currently delivers at least 10 in person events annually, supported by accountability groups, monthly Zoom coffee meet ups and expert online sessions. The Network aims to maintain a minimum of 150 members, w
EU-gefinancierd

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • EU funding compliance required

Documenten

10 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Contract Notice PDFPDF
8561865_contract_notice.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Appendix (i) Cost Breakdown Schedule Final.docxDOC
Appendix (i) Cost Breakdown Schedule Final.do...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Appendix (iii) Multi-Party Framework Agreement_T andC_DRAFT.pdfPDF
Appendix (iii) Multi-Party Framework Agreemen...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Appendix (ii) NSSO_Public_Procurement_Procedures1.pdfPDF
Appendix (ii) NSSO_Public_Procurement_Procedu...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Appendix (iv) General Terms and Conditions for Services May 2021.pdfPDF
Appendix (iv) General Terms and Conditions fo...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Appendix (v) Additional Information for eTenders Notice Final.pdfPDF
Appendix (v) Additional Information for eTend...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Clarification Document #1.pdfPDF
Clarification Document #1.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

RFT MPFWA Co ordinator Women in Business Final.pdfPDF
RFT MPFWA Co ordinator Women in Business Fina...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

TRD Co-ordinator Women in Business Final.docxDOC
TRD Co-ordinator Women in Business Final.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

TRD Co-ordinator Women in Business Final.pdfPDF
TRD Co-ordinator Women in Business Final.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline