Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Uruchomienie systemu roweru publicznego SUWER w mieście Suwałki oraz jego obsługa w 2026 roku

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
19 december 2025
Contractdetails
Categorie
Diensten
Referentie
2025/BZP 00583118/01
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
Podlaskie, Polen
Gepubliceerd
24 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Deadline voor vragen

12 december 2025

Deadline voor inschrijving

19 december 2025

WinstkansPRO
🔒
Upgrade naar Professional
Bekijk je geschatte winstkans op basis van historische gegevens.
Upgrade naar Professional →
Buyer IntelligencePRO
🔒
Ontgrendel Buyer Intelligence
Bekijk uitgavenpatronen, voorkeursprocedures en meer.
Upgrade naar Professional →
SectorinzichtenPRO
🔒
Ontgrendel Sectorinzichten
Bekijk gemiddelde winnende prijzen, concurrentieniveaus en markttrends.
Upgrade naar Professional →
Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
Niet gespecificeerd
Locatie
Podlaskie
Type
Diensten
Marktbenchmark
Gem. Winnende Prijs
€481,261
Gem. Inschrijvingen
1.1
Concurrentie
Laag
MKB-winnaars
92%
2,720 geanalyseerde aanbestedingen

Originele aanbestedingsbeschrijving

Uruchomienie systemu roweru publicznego SUWER w mieście Suwałki oraz jego obsługa w 2026 roku

Risicoanalyse uitvoeren

Identificeer potentiële risico's, inconsistenties en rode vlaggen in alle aanbestedingsdocumenten. Ontvang een gedetailleerd risicorapport met ernstniveaus en aanbevelingen voor mitigatie.

Inloggen

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

19 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

22_SWZ Modyfikacja 12.12.2025.pdfPDF
22_SWZ Modyfikacja 12.12.2025.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

22_SWZ.pdfPDF
22_SWZ.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Informacja o kwocie Zamawiającego.pdfPDF
Informacja o kwocie Zamawiającego.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Informacja o wyborze oferty.pdfPDF
Informacja o wyborze oferty.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Informacja_z_otwarcia_ofert.pdfPDF
Informacja_z_otwarcia_ofert.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Pytania z dnia 10.12.2025 r. oraz odpowiedź.pdfPDF
Pytania z dnia 10.12.2025 r. oraz odpowiedź.p...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Pytania z dnia 12.12.2025 r. oraz odpowiedź.pdfPDF
Pytania z dnia 12.12.2025 r. oraz odpowiedź.p...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Pytania z dnia 15.12.2025 r. oraz odpowiedź.pdfPDF
Pytania z dnia 15.12.2025 r. oraz odpowiedź.p...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załacznik nr 1 - Formularz ofertowy.rtfDOC
Załacznik nr 1 - Formularz ofertowy.rtf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 2 -Formularz cenowy.xlsXLS
Załącznik nr 2 -Formularz cenowy.xls

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 3 -Oświadczenie Wykonawcy lub Wykonawców wspólnie ubiegających sie ...DOC
Załącznik nr 3 -Oświadczenie Wykonawcy lub Wy...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 4-Oświadczenie Podmiotu udostępniającego zasoby-art. 125 ust.5.RTFDOC
Załącznik nr 4-Oświadczenie Podmiotu udostępn...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 5 - Wykaz usług.docDOC
Załącznik nr 5 - Wykaz usług.doc

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 6 -Wzór umowy Modyfikacja 12.12.2025.pdfPDF
Załącznik nr 6 -Wzór umowy Modyfikacja 12.12....

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 6 -Wzór umowy.pdfPDF
Załącznik nr 6 -Wzór umowy.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 7- Oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających sie o zamówienia.d...DOC
Załącznik nr 7- Oświadczenia Wykonawców wspól...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 8-Opis przedmiotu zamówienia Modyfikacja 16.12.2025 r..pdfPDF
Załącznik nr 8-Opis przedmiotu zamówienia Mod...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 8-Opis przedmiotu zamowienia.pdfPDF
Załącznik nr 8-Opis przedmiotu zamowienia.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 9- Wzór zobowiązania.docDOC
Załącznik nr 9- Wzór zobowiązania.doc

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline