Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Uruchomienie systemu roweru publicznego SUWER w mieście Suwałki oraz jego obsługa w 2026 roku

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
19 grudnia 2025
Szczegóły umowy
Kategoria
Usługi
Numer Referencyjny
2025/BZP 00583118/01
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
Podlaskie, Polska
Opublikowano
24 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Termin składania pytań

12 grudnia 2025

Termin składania ofert

19 grudnia 2025

Prawdopodobieństwo wygranejPRO
🔒
Uaktualnij do Professional
Zobacz szacowane prawdopodobieństwo wygranej na podstawie danych historycznych.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Analityka zamawiającegoPRO
🔒
Odblokuj analitykę zamawiającego
Zobacz wzorce wydatków, preferowane procedury i więcej.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Analiza sektoraPRO
🔒
Odblokuj analizę sektora
Zobacz średnie ceny zwycięskie, poziomy konkurencji i trendy rynkowe.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
Nie określono
Lokalizacja
Podlaskie
Typ
Usługi
Benchmark rynkowy
Śr. cena wygrywająca
€481,261
Śr. liczba ofert
1.1
Konkurencja
Niska
Zwycięzcy MŚP
92%
2,720 przeanalizowanych zamówień

Oryginalny Opis Przetargu

Uruchomienie systemu roweru publicznego SUWER w mieście Suwałki oraz jego obsługa w 2026 roku

Uruchom analizę ryzyka

Zidentyfikuj potencjalne ryzyka, niespójności i sygnały ostrzegawcze we wszystkich dokumentach przetargowych. Uzyskaj szczegółowy raport ryzyka z poziomami dotkliwości i zaleceniami dotyczącymi ich ograniczania.

Zaloguj się

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

19 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

22_SWZ Modyfikacja 12.12.2025.pdfPDF
22_SWZ Modyfikacja 12.12.2025.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

22_SWZ.pdfPDF
22_SWZ.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Informacja o kwocie Zamawiającego.pdfPDF
Informacja o kwocie Zamawiającego.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Informacja o wyborze oferty.pdfPDF
Informacja o wyborze oferty.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Informacja_z_otwarcia_ofert.pdfPDF
Informacja_z_otwarcia_ofert.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Pytania z dnia 10.12.2025 r. oraz odpowiedź.pdfPDF
Pytania z dnia 10.12.2025 r. oraz odpowiedź.p...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Pytania z dnia 12.12.2025 r. oraz odpowiedź.pdfPDF
Pytania z dnia 12.12.2025 r. oraz odpowiedź.p...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Pytania z dnia 15.12.2025 r. oraz odpowiedź.pdfPDF
Pytania z dnia 15.12.2025 r. oraz odpowiedź.p...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załacznik nr 1 - Formularz ofertowy.rtfDOC
Załacznik nr 1 - Formularz ofertowy.rtf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 2 -Formularz cenowy.xlsXLS
Załącznik nr 2 -Formularz cenowy.xls

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 3 -Oświadczenie Wykonawcy lub Wykonawców wspólnie ubiegających sie ...DOC
Załącznik nr 3 -Oświadczenie Wykonawcy lub Wy...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 4-Oświadczenie Podmiotu udostępniającego zasoby-art. 125 ust.5.RTFDOC
Załącznik nr 4-Oświadczenie Podmiotu udostępn...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 5 - Wykaz usług.docDOC
Załącznik nr 5 - Wykaz usług.doc

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 6 -Wzór umowy Modyfikacja 12.12.2025.pdfPDF
Załącznik nr 6 -Wzór umowy Modyfikacja 12.12....

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 6 -Wzór umowy.pdfPDF
Załącznik nr 6 -Wzór umowy.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 7- Oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających sie o zamówienia.d...DOC
Załącznik nr 7- Oświadczenia Wykonawców wspól...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 8-Opis przedmiotu zamówienia Modyfikacja 16.12.2025 r..pdfPDF
Załącznik nr 8-Opis przedmiotu zamówienia Mod...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 8-Opis przedmiotu zamowienia.pdfPDF
Załącznik nr 8-Opis przedmiotu zamowienia.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 9- Wzór zobowiązania.docDOC
Załącznik nr 9- Wzór zobowiązania.doc

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u