Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Design, supply, installation and commissioning of Traffic Signal Equipment 2026 - 2028 for Kildare County Council

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
9 december 2025
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
6946789
Waarde
€4,000,000
Locatie
IE062, Ireland
Gepubliceerd
25 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

7 november 2025

Deadline voor vragen

2 december 2025

Deadline voor inschrijving

9 december 2025

Budget
€4,000,000
Looptijd
48 maanden
Locatie
IE062
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Design, supply, installation and commissioning of traffic signal equipment, install permanent shuttle systems), signal control equipment, ancillary traffic control equipment, etc., to include connection and commissioning to Kildare County Council’s existing infrastructure and monitoring systems associated with the provision of new traffic signal layouts. Please ensure you ASSOCIATE your company with this competition in order to seek and receive clarifications. Tenderers must upload their submiss

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

2 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Contract Notice PDFPDF
6946789_contract_notice.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Traffic Signal Framework 2026 - 2028.zipZIP
Traffic Signal Framework 2026 - 2028.zip

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline