Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

2025/013 The Establishment of a single party framework agreement for the provision of Expert Cyber Security Consultancy Services to Enterprise Ireland

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
28 oktober 2025
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
2025/013
Waarde
€600,000
Locatie
IE, Ireland
Gepubliceerd
24 augustus 2026
Organisatie
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

25 september 2025

Deadline voor vragen

21 oktober 2025

Deadline voor inschrijving

28 oktober 2025

Budget
€600,000
Looptijd
24 maanden
Locatie
IE
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

The Establishment of a single party framework agreement for the provision of Expert Cyber Security Consultancy Services to Enterprise Ireland

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

4 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

2025- 013 Expert Cyber Consultancy Services Tender Response Document.docxDOC
2025- 013 Expert Cyber Consultancy Services T...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2025 - 013 ITT Provision of Expert Cyber Security Consultancy Services.pdfPDF
2025 - 013 ITT Provision of Expert Cyber Secu...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Contract Notice PDFPDF
6614238_contract_notice.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Enterprise Ireland Single-Party Framework Agreement.docxDOC
Enterprise Ireland Single-Party Framework Agr...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline