Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Renovatie kantoordeel Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard

Gesloten
Deadline
0 dagen resterend
31 augustus 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
596238
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
West-Nederland, Netherlands
Gepubliceerd
24 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

22 juni 2026

Deadline voor vragen

24 augustus 2026

Deadline voor inschrijving

31 augustus 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
Niet gespecificeerd
Locatie
West-Nederland
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Het Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard (HHSK) is voornemens een integrale renovatie uit te voeren van een gedeelte van het hoofdkantoor aan de Maasboulevard 123 te Rotterdam. Het doel is het realiseren van een vaste, storingsvrije vergaderopstelling in de zaal van de Verenigde Vergadering (VV), evenals het toekomstbestendig verbouwen en herinrichten van het gebouwdeel Carrousel. HHSK contracteert één opdrachtnemer die verantwoordelijk is voor de ontwerpuitwerking, realisatie en

Risicoanalyse uitvoeren

Identificeer potentiële risico's, inconsistenties en rode vlaggen in alle aanbestedingsdocumenten. Ontvang een gedetailleerd risicorapport met ernstniveaus en aanbevelingen voor mitigatie.

Inloggen

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

15 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

TN596238 - EFE3 Vrijwillige aankondiging van een opdracht 20260622172939DOC
TN596238 - EFE3 Vrijwillige aankondiging van ... -- 198.3 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

51036492-SWE-ZZ-ZZ-DR-AR-D-05 D06 D 07 plattegrondenDOC
51036492-SWE-ZZ-ZZ-DR-AR-D-05 D06 D 07 platte... -- 3.7 MB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 2 Klachtenregeling_inkoop_en_aanbesteden_hhskDOC
Bijlage 2 Klachtenregeling_inkoop_en_aanbeste... -- 102.4 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 3 Verklaring inzake VERORDENING (EU) 2022 576 defDOC
Bijlage 3 Verklaring inzake VERORDENING (EU) ... -- 68.3 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 4 Model referentie opdrachten V1.0DOC
Bijlage 4 Model referentie opdrachten V1.0 -- 404.4 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 4 Model referentie opdrachten V1.0DOC
Bijlage 4 Model referentie opdrachten V1.0 -- 129.8 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 5 Inschrijvingsbiljet Renovatie kantoordeel HHSKDOC
Bijlage 5 Inschrijvingsbiljet Renovatie kanto... -- 109.0 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 6 Inschrijvingsstaat Renovatie kantoordeel HHSKDOC
Bijlage 6 Inschrijvingsstaat Renovatie kantoo... -- 22.4 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Inschrijvingsleidraad Renovatie kantoordeel HHSK V1.0DOC
Inschrijvingsleidraad Renovatie kantoordeel H... -- 976.5 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Model Basis Overeenkomst UAV-Gc 2025 Verbouwing Kantoordeel Def 0.2 + AnnexenDOC
Model Basis Overeenkomst UAV-Gc 2025 Verbouwi... -- 309.4 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

uea_596238_20260622123347DOC
uea_596238_20260622123347 -- 576.9 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Vraagspecificatie Algemeen deel 0_Renovatie kantoordeel HHSK - D0.4DOC
Vraagspecificatie Algemeen deel 0_Renovatie k... -- 101.4 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Vraagspecificatie deel 2 Renovatie kantoordeel HHSK D0.3DOC
Vraagspecificatie deel 2 Renovatie kantoordee... -- 182.5 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Vraagspecificaties Eisen deel 1a, b, c, dDOC
Vraagspecificaties Eisen deel 1a, b, c, d -- 5.0 MB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

VSE Bijlagen 13 tm 22DOC
VSE Bijlagen 13 tm 22 -- 49.0 MB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline